Aktualności

13-04-2021-11:34:18

Rewelacyjne recenzje nowego album BROCKHAMPTON

Udostępnij! Tweetnij!

Wydany w ostatni piątek nowy album BROCKHAMPTON zbiera świetne recenzje!

Materiały prasowe

Album „Roadrunner: New Light. New Machine” BROCKHAMPTON jest już dostępny. Na nowej płycie hip-hopowego kolektywu, samemu kokieteryjnie nazywającego się boysbandem, usłyszeć można takich artystów jak Danny Brown, A$AP Rocky, Charlie Wilson, JPEGMAFIA oraz A$AP FERG. Nie zabrakło też wkładu debiutantów, takich jak Baird i SoGone SoFlexy, wydających w ramach wytwórni założonej przez Kevina Abstracta i Romila Hemnaniego, Video Store. Album, dostępny w streamingu oraz w poszerzonej wersji na CD, promowany jest singlami „Count On Me” i „Buzzcut”. Szósta płyta BROCKHAMPTON zbiera już rewelacyjne recenzje – oto, co pisze o nim prasa!

Zaproszenie A$AP Rocky’ego, Ferga, JPEGMafii i Danny’ego Browna to strzał w dziesiątkę, podkreślający stylistyczne wybory ekipy. „Roadrunner: New Light. New Machine” to nie poszukiwanie szczęścia w blichtrze mainstreamu i nowoczesnych patentach, ale sentymentalne spojrzenie w przeszłość hip-hopu; od g-funku po undergroundowy rap ostatnich lat. 

Newonce.net

Nieprzewidywalność to największy atut "Roadrunner: New Light, New Machine".  

Soundrive.pl

BROCKHAMPTON powracają z najbardziej refleksyjnym i osobistym albumem.

npr

„Roadrunner” robi wrażenie, zwłaszcza gdy goście tacy jak A$AP Rocky, Danny Brown i JPEGMAFIA dołączają się, by dodać swój element do tego zamieszania. Hip-hopowy kolektyw odcisnął już swój ślad na gatunku, kontynuując wyjątkową karierę złożoną z nieobliczalnych koncertów, szalonego oddania fanów i wyjątkowo odważnej muzyki pop.

Billboard

Wymień inny boysband, którego tworzą osoby o różnych kolorach skóry, z frontmanem, który jest dumnym gejem, a także z producentami, grafikami, fotografami i managerami w ekipie, pracującymi nad częścią jego muzycznej mitologii. Nie znajdziesz też innego boysbandu, który jest tak prawdziwy, inteligentny oraz skłonny do odkrywania się i wymyślania się na nowo w tekstach, które pisze Kevin Abstract. Od Four Season do One Direction – jeszcze nigdy żaden „boysband” nie miał tyle do powiedzenia, co BROCKHAMPTON na „Roadrunner”.

Variety

Na „Roadrunner: New Light, New Machine” BROCKHAMPTON wracają jeszcze bardziej dostrojeni do siebie, niż kiedykolwiek.

The New York Times


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!