Aktualności

09-04-2021-10:31:28

Kali Uchis w zmysłowym wykonaniu „telepatia” na żywo

Udostępnij! Tweetnij!

Kali Uchis zaprezentowała swój wielki hit „telepatia” w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Materiały prasowe

Niedawno ukazał się oficjalny klip do utworu. Kali Uchis na lokalizację wybrała swoje rodzinne miasto Pereira, by podkreślić kolumbijskie korzenie.

Jak mówi artystka: - Ponieważ utwór powstał bardzo naturalnie, chciałam, by było to odzwierciedlone w teledysku. Żadnej mocnej produkcji, po prostu naturalne piękno kraju, który mam zaszczyt nazywać także swoją ojczyzną. Podziwiajcie Kolumbię!

„telepatia” ma już ponad 131 mln streamów na całym świecie, znalazła się na #1 Spotify Global Viral Chart, #2 Global Top Songs Chart, #1 Apple Music Top Latin Songs oraz w top 10 polskiej listy viral na Spotify. Singiel został dodany do najważniejszych playlist Spotify, w tym ¡Viva Latino!, Today’s Top Hits oraz Pop Rising. „telepatia” bije rekordy popularności na TikToku

„telepatia” to utwór z drugiego albumu studyjnego Kali Uchis, „Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios) ∞”, na którym znalazły się też single „La Luz” ft. Jhay Cortez oraz „Aqui Yo Mando” ft. Rico Nasty.

Ostatnio Kali Uchis świętowała pierwszą w karierze nagrodę Grammy – w kategorii Najlepsze nagranie dance za utwór „10%” nagrany z Kaytranadą.

Kali Uchis zyskała światowy rozgłos za sprawą projektu „Por Vida” z 2015. W 2018 ukazał się jej debiutancki album „Isolation”, który spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem fanów i krytyki. Uchis ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Gorillaz, Jorja Smith, Juanes, Diplo, Major Lazer, Tyler, The Creator, Daniel Caesar, Bootsy Collins, Snoop Dogg, Kaytranada, Leon Bridges i wielu innych, jak również występy na słynnych imprezach takich jak Coachella, Governors Ball, Bonnaroo, Austin City Limits, Lollapalooza, Open’er Festival.

Kali Uchis w zmysłowym wykonaniu „telepatia” na żywo

Kali Uchis zaprezentowała swój wielki hit „telepatia” w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kali uchis