Aktualności

16-04-2021-07:38:56

Sobel z wyczekiwanym debiutem „Pułapka na motyle”

Udostępnij! Tweetnij!

Najbardziej wyczekiwany debiut tego roku – pełnowymiarowy album „Pułapka na motyle” Sobla jest już dostępny w sprzedaży i w serwisach cyfrowych.

Materiały prasowe

Po sukcesie EP-ki „Kontrast” artysta chętnie współpracował z różnymi krajowymi producentami. Tytuł to „metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia jak długi czas minął od zdarzenia” - komentuje Sobel.

Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Nikt nie narzuca ram, w które autor „Imprezy” ma się wpasować, więc tym ciekawsza zapowiada się eksploracja materiału. Pomimo braku informacji na ten temat w trakcie promocji krążka, na materiale nie zabrakło gości. Young Igi, Oki oraz Gedz ubarwili materiał swoimi zwrotkami.

Sobel to aktualnie najszybciej rosnący artysta w Polsce. Muzyk, który na koncie ma dopiero jedną, wydaną 16 kwietnia płytę, już uplasował się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w Spotify w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa. Najnowszy singiel „Fiołkowe pole dotarł do pierwszego miejsca karty na czasie YouTube. Muzyka Sobla trafia zarówno do słuchaczy undergroundowych, jak i manistreamowych.

Sobel - Pułapka Na Motyle

Listen to Pułapka Na Motyle by Sobel.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: sobel