Aktualności

12-05-2021-09:54:09

Billie Eilish na pustyni wykonuje nowy singiel na żywo

Udostępnij! Tweetnij!

Billie Eilish pojawiła się wraz z bratem Finneasem w programie „The Late Show with Stephen Colbert”, gdzie w brawurowy sposób oraz w zachwycającej scenerii wykonała na żywo najnowszy singiel „Your Power”.

Materiały prasowe

„Your Power” to zapowiedź drugiego albumu Billie Eilish, „Happier Than Ever”, który już teraz można zamawiać w przedsprzedaży w formatach CD:

Happier Than Ever

Happier Than Ever - Eilish Billie , tylko w empik.com: 64,99 zł . Przeczytaj recenzję Happier Than Ever. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \r

więcej

I LP:

Happier Than Ever

Happier Than Ever - Eilish Billie , tylko w empik.com: 219,99 zł . Przeczytaj recenzję Happier Than Ever. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \r

więcej

„Happier Than Ever” ukaże się 30 lipca, a przez miesiąc od premiery album będzie dostępny wyłącznie w Empikach i na empik.com.

Do sprzedaży trafiła też książka „Billie Eilish – O sobie”. Więcej informacji na stronie:

Billie Eilish. O sobie

Dziewczyna, której najpopularniejszym albumem jest When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, otwiera się przed Czytelnikami jak nigdy wcześniej. Książka to więc doskonały upominek dla fanów artystki z Los Angeles. Przekonajcie się, które momenty w życiu były dla niej najważniejsze. Wyruszcie w podróż z Billie Eilish!

więcej

Billie EIlish wygrała nagrodę BRIT w kategorii Najlepsza solowa artystka zagraniczna. Dodajmy, że statuetka trafiła do wokalistki drugi rok z rzędu. Natomiast film „Billie Eilish: świat lekko zamglony” ma szansę na statuetkę w kategorii Najlepszy dokument muzyczny podczas #MTVAwards.
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!