Aktualności

28-05-2021-12:56:03

Moby powraca do najważniejszych momentów swojej kariery na „Reprise”

Udostępnij! Tweetnij!

Muzyczny pionier Moby wydał album „Reprise” nakładem Detusche Grammophon.

Materiały prasowe

Zamów i posłuchaj tu: https://umusicpl.lnk.to/MOBYReprise2021

W dniu premiery „Reprise”, amerykańską premierę ma film dokumentalny „MOBY DOC”, który dostępny jest na też na platformach streamingowych, w tym Apple i Amazon.

Obejrzyj trailler „MOBY DOC”: 

Artysta niedawno pojawił się w słynnym programie „The Late Late Show With James Corden”, podczas którego wykonał utwór Natural Blues” z udziałem The Pacific Northwest Ballet Orchestra i wokalistki Apollo Jane.

Na „Reprise” Moby powraca do najważniejszych momentów swojej 30-letniej kariery i przedstawia je na nowo. Wraz z Budapest Art Orchestra, Moby opracował niektóre ze swoich najbardziej rozpoznawalnych klasyków i przebojów w świeżych aranżacjach na orkiestrę i instrumenty akustyczne. Do Moby’ego dołącza również znakomity line-up artystów z całego muzycznego spektrum, w tym Alice Skye, Amythyst Kiah, Apollo Jane, Darlingside, Gregory Porter, Jim James, Kris Kristofferson, Luna Li, Mark Lanegan, Mindy Jones, Nataly Dawn, Skylar Grey i Vikingur Ólafsson.

„MOBY DOC” to surrealistyczny dokument biograficzny z narracją Moby’ego, który rozmyśla o swoim burzliwym życiu osobistym i kultowej muzyce, spoglądając wstecz na to, co doprowadziło go od undergroundowego zespołu punkowego do zdobywającego szczyty list przebojów artysty solowego, a także od człowieka zmagającego się z uzależnieniami do wegańskiego aktywisty. Film pokazuje rozmowy z Davidem Lynchem i Davidem Bowie, wraz z niezwykłym materiałem koncertowym, wykorzystując unikalną mieszankę rekonstrukcji zdarzeń, wywiadów i materiałów archiwalnych. Widzowie będą świadkami wnikliwego, bezstronnego spojrzenia na tego artystę, którego traumatyczne dzieciństwo ukształtowało w znaczący sposób.

Moby jest światowej sławy muzykiem, wokalistą, autorem tekstów, producentem, DJ-em, fotografem i aktywistą. Wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy, multiplatynowy artysta przekraczał granice w swojej bogatej twórczości, w tym na swoim przełomowym nagraniu, „Play”, z którym osiągnął globalny sukces. Osiągając sprzedaż ponad 20 milionów albumów na całym świecie, Moby ma na koncie osiem hitów w Top 10 w notowaniu Billboard Dance Club Songs Chart. Jest zdeklarowanym weganinem i orędownikiem praw zwierząt oraz pomocy humanitarnej, jest również autorem czterech książek, w tym zbioru swoich fotografii.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: moby