Aktualności

06-07-2021-08:26:06

Solowy debiut wokalisty 5SOS

Udostępnij! Tweetnij!

Wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista Luke Hemmings prezentuje swoją zupełnie nową stronę w debiutanckim solowym singlu „Starting Line”.

Materiały prasowe

Utwór rozpoczyna fortepian oplatający intymne wersy. „Starting Line”, buduje emocje, gdy rozbrzmiewa głos Luke’a: „Myślę, że przegapiłem broń na linii startowej”. Introspektywny i refleksyjny tekst piosenki prezentuje się obok dynamicznego beatu i nieziemskiej gitary dzięki produkcji współpracownika Luke’a, producenta i autora piosenek Sammy’ego Witte’a (Maggie Rogers, Jessie Ware).

„«Starting Line» opowiada o lukach w pamięci”, wyjaśnia Luke. „Zastanawiasz się nad swoją młodością i całym szaleństwem tamtych czasów. To tak, jakbyś zapominał o wielu fragmentach swojego życia – nie przez wady, ale samą ich objętość. Musiałem wymyślić, jak wypełnić te luki w pozytywny sposób. To ludzka natura, by zmienić wszystko po tak długim czasie. Spora część albumu porusza temat upływającego czasu”.

Po wydaniu w marcu zeszłego roku multiplatynowego czwartego albumu 5 Seconds of Summer, „CALM”, gdy większość świata była w zawieszeniu, Luke spędzał kwarantannę pisząc piosenki i pracując nad nową muzyką. Wtedy nie wiedział jeszcze, że muzyka ta stanie się jego nadchodzącym debiutanckim albumem „When Facing the Things We Turn Away From”. Gdy świat zaczął otwierać się, Luke połączył siły z Sammym Wittem, aby wyprodukować nową płytę, która ukaże się 13 sierpnia.

Luke Hemmings jest najbardziej znany jako wokalista 5 Seconds of Summer. Jest współautorem kilku największych hitów zespołu, w tym „Youngblood”, „Teeth”, „Want You Back” i „Lie To Me”.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!