Aktualności

10-08-2021-10:00:30

Sam na sam z Lukiem Hemmingsem

Udostępnij! Tweetnij!

Luke Hemmings prezentuje swój trzeci solowy singiel „Place In Me”! Utwór pochodzi z nadchodzącego debiutanckiego albumu „When Facing the Things We Turn Away From”, który ukaże się już w piątek 13 sierpnia.

Materiały prasowe

Luke zapewnia kolejny zwrot akcji, tym razem ujawniając wrażliwą stronę swojej sztuki. Głos wokalisty wznosi się niczym zefir, błagając o więź, siłę i objęcie drugiej osoby. Rezultatem jest wiadomość tak intymna i wyczuwalna, jak najbardziej bezczelny liryzm Matty’ego Healy’ego – nie ma produkcji ani członków zespołu, za którymi można się schować, bo „Place In Me” to tylko Ty i Luke w szczerej rozmowie.

„Place In Me” to kontynuacja wcześniej wydanych singli Luke’a – „Motion” oraz debiutanckiego „Starting Line”. Obie piosenki otrzymały pozytywne oceny krytyków. Utwory znajdą się na krążku „When Facing the Things We Turn Away From”. Solowy debiut Hemmingsa jest motywowany przekraczaniem twórczych granic. To konieczny krok, by spojrzeć z dystansu na ostatnią dekadę spędzoną w ciągłym ruchu. Najbardziej znany jako wokalista 5 Seconds of Summer, Hemmings jest współautorem kilku największych hitów zespołu, w tym „Youngblood”, „Teeth”, „Want You Back” i „Lie To Me”. Podążając za wewnętrzną muzą i kreatywnością, Luke stworzył osobistą płytę o samym sobie – artyście, autorze piosenek, muzyku i, przede wszystkim, człowieku.

Lista utworów na płycie „When Facing the Things We Turn Away From”:

1. Starting Line

2. Saigon

3. Place In Me

4. Motion

5. Repeat

6. Mum

7. Bloodline

8. Baby Blue

9. Beautiful Dream

10. Slip Away

11. Comedown

12. Diamonds


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!