Aktualności

14-07-2021-09:57:51

Anty-bohaterka popu Baby Queen z singlem „You Shaped Hole”

Udostępnij! Tweetnij!

To piąty utwór, jaki Baby Queen udostępniła w ramach zapowiedzi wyczekiwanego mixtape’u „The Yearbook” – premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 3 września.

Materiały prasowe

Baby Queen aka Bella Latham tak opowiada o „You Shaped Hole”: - Miałam mocno złamane serce, gdy pisałam ten utwór. Mój były zaczął spotykać się z piękną supermodelką tuż po tym, gdy zostawił mnie w Clissold Park w północno-wschodnim Londynie. Po tym zerwaniu przeszłam przez dość dziką fazę, łapiąc się każdej rzeczy, która miała szansę wpłynąć na poprawę mojego samopoczucia. W głowie pojawił mi się wówczas obrazek dziury w moim ciele, która była dokładnie w kształcie mojego eks i że chcę zapełnić tę dziurę jakimkolwiek sposobem. Jednak czego bym tam nie wcisnęła, nigdy nie docierałam nawet do brzegów, natomiast mocno zatykałam swoje życie.

Baby Queen w listopadzie 2020 wydała EP-kę „Medicine”, natomiast we wrześniu ukaże się 10-utworowy mixtape „The Yearbook”. Na wydawnictwie Bella opowiada o swoich doświadczeniach po przeprowadzce do Londynu w wieku 18 lat, graniu w zespołach rockowych, zakochiwaniu się i imprezach. Piosenki napisane przez artystkę są słodko-gorzkie i bardzo chwytliwe. – Moje zamierzenie przy pisaniu tego materiału było następujące: chciałam, by słuchacze czuli się, że jadą właśnie na górnym pokładzie autobusu w Londynie i oglądają miasto, do którego właśnie się przeprowadzili i świeżymi oczami widzą miliony możliwości na każdym kroku – wyjaśnia artystka.

Na „The Yearbook”, poza „You Shaped Hole”, trafią też m.in. wydane wcześniej single „These Drugs”, „Dover Beach” czy „American Dream”. Baby Queen nie boi się opowiadać o bardzo bolesnych, osobistych doświadczeniach, a jej piosenki stanowią formę pamiętnika czy też kroniki dojrzewania. – Traktuję tę EP-kę jako odpowiednik filmu o amerykańskiej młodzieży. W środku jest dużo dezorientacji, radości, smutku, samotności… czyli wszystkich tych rzeczy, z którymi bujasz się jako nastolatek – mówi Bella.


Sprawdź i kup bilet:



źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: baby queen