Aktualności

11-10-2021-10:48:51

Tony Bennett w Księdze Rekordów Guninessa po premierze płyty z Lady Gagą

Udostępnij! Tweetnij!

Tony Bennett odnotował Rekord Guinnessa w kategorii Najstarsza osoba, która wydała album z premierowym materiałem. 95-letni artysta wydał „Love For Sale” z Lady Gagą i zapowiedział, że to ostatnia płyta w jego karierze.

Materiały prasowe

Lady Gaga podkreśla: - Za każdym razem, gdy widzę Tony’ego Bennetta śpiewającego, widzę młodego, radosnego chłopca. Dzięki temu doświadczenie śpiewania staje się bardzo wyzwalające. Współpracując z Tonym w studiu, mieliśmy okazję do połączenia dusz, przy okazji zaczerpnęłam z jego mądrości, z wieloletniego doświadczenia.

Lady Gaga i Tony Bennett wpadli na pomysł nagrania „Love For Sale” niedługo po tym, gdy ich pierwszy album, „Cheek To Cheek”, zadebiutował na szczycie zestawienia Billboard w 2015 roku. Nagrany w Electric Lady Studios w Nowym Jorku album „Love For Sale” to niezwykle elegancka i przebojowa zarazem mieszanka jazzu, big bandu i orkiestrowych aranżacji. Już w trakcie sesji u Bennetta zdiagnozowano chorobę Alzheimera, o czym rodzina poinformowała w 2021 roku.

Na „Love for Sale” trafiły wybrane przez oboje artystów klasyki z popowego repertuaru Cole’a Portera, w tym takie standardy jak „I Get a Kick Out of You”, „Night and Day” czy „I’ve Got You Under My Skin”.

Tony Bennett i Lady Gaga – „Love For Sale” – lista utworów:

1 - It's De-Lovely

2 - Night and Day

3 - Love For Sale

4 - Do I Love You

5 - I Concentrate On You

6 - I Get a Kick Out of You

7 - So In Love

8 - Let's Do It

9 - Just One of Those Things

10 - Dream Dancing

11 – I’ve Got You Under My Skin (DELUXE VERSION)

12 – You’re The Top (DELUXE VERSION)


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: lady gaga