Aktualności

10-12-2021-10:43:41

Doja Cat – „Planet Her Deluxe” dostępny na CD!

Udostępnij! Tweetnij!

Nominowany do nagrody Grammy album „Planet Her” ukazał się w czerwcu tego roku a już dziś fani mogą nacieszyć się edycją deluxe w wersji fizycznej!

foto: David LaChapelle

Wydawnictwo obejmuje szereg gatunków i było największym debiutem raperki, jak i najlepszym kobiecym debiutem R&B w 2021 roku. Już w wakacje zdominował listy przebojów, debiutując na 1. miejscu listy topowych albumów R&B Billboardu oraz 2. miejscu list Billboard Top 200.

„Planet Her” zdobyła wiele pozytywnych recenzji. Vulture stwierdził, że „przedstawia Doję jako naszą nową, lodowatą królową popu”, a NPR podkreślił, że Doja powróciła „z żywym, bezlitosnym celebrowaniem młodości i seksu”. Billboard nazwał płytę „seksowną, introspekcyjną, refleksyjną i odświętną”. Rolling Stone dodał, że „jeżeli dwa pierwsze longplaye przedstawiały Doję jako popową outsiderkę, błogo żyjącą w swoim własnym świecie, ten czyni ją najfajniejszą dziewczyną w szkole”.

„Woman” to najnowszy singiel promujący album, do którego parę dni temu ukazał się zjawiskowy teledysk z wyjątkową choreografią. W klipie obok Dojy występują: Teyana Taylor (piosenkarka, autorka tekstów, aktorka, tancerka, modelka) oraz aktorka i modelka Guetcha. Za reżyserie odpowiada child. (Janelle Monáe, H.E.R.).

Doja Cat stała się drugą artystką w historii, która miała jednocześnie trzy piosenki w Top 10 (w Top 40 Radio) dzięki „You Right” z udziałem The Weeknd na 6. miejscu, niepowstrzymanym przebojowi „Kiss Me More” z SZA na 7. miejscu, i „Need To Know” na 10. To historyczny i bezprecedensowy wyczyn w świecie rapu. Doja niedawno zadebiutowała także jako gospodyni MTV VMA, na którym dała zapierający dech w piersiach występ.

Lista utworów „Planet Her Deluxe”:
1. Woman
2. Naked
3. Payday (feat. Young Thug)
4. Get Into It (Yuh)
5. Need To Know
6. I Don’t Do Drugs (feat. Ariana Grande)
7. Love To Dream
8. You Right – Doja Cat & The Weeknd
9. Been Like This
10. Options (feat. JID)
11. Ain’t Shit
12. Imagine
13. Alone
14. Kiss Me More (feat. SZA)
15. You Right - Doja Cat & The Weeknd (Extended)          16. Up And Down
17. Tonight (feat. Eve)  
18. Ride
19. Why Why (feat. Gunna)


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: doja cat