Aktualności

07-06-2022-12:21:45

Doja Cat lśni w teledysku do „Vegas”

Udostępnij! Tweetnij!

Doja Cat prezentuje oficjalny teledysk do swojego melodyjnego singla „Vegas” z oryginalnej ścieżki dźwiękowej filmu „Elvis”.

Materiały prasowe

Wyreżyserowany przez child. (Koffee, Roddy Rich, Big Sean) teledysk zawiera występ Shonki Dukureh, która gra Big Mamę Thornton w filmie i pojawi się również na nadchodzącej ścieżce dźwiękowej. Premiera jest zaplanowana na 24 czerwca wraz z filmem. Utwór zawiera „Hound Dog” uchwycony w wyjątkowy sposób, jakiego mogła podjąć się tylko Doja Cat. Artystka zadebiutowała z chwytliwym singlem po raz pierwszy na Coachelli, a jej występ spotkał się z szerokim uznaniem krytyków.

„Elvis” to epicki spektakl wizjonera Baza Luhrmanna, który bada życie i muzykę Elvisa Presleya (Austin Butler) przez pryzmat jego skomplikowanej relacji z jego enigmatycznym menedżerem, „Pułkownikiem” Tomem Parkerem (Tom Hanks). Ścieżka dźwiękowa zawiera dorobek Elvisa z lat 50., 60. i 70., a także celebruje jego różnorodne wpływy muzyczne i trwały wpływ na popularnych dziś artystów.

Film „Elvis” zagłębia się w złożoną dynamikę między Elvisem Presleyem a „Pułkownikiem” Tomem Parkerem na przestrzeni ponad 20 lat, od początków Presleya do jego bezprecedensowej sławy, na tle zmieniającego się krajobrazu kulturowego i utraty niewinności w Ameryce. Centralnym punktem tej podróży jest jedna ze znaczących i wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley (Olivia DeJonge). W rolach głównych u boku Butlera i Hanksa zagrali także wielokrotnie nagradzana aktorka Helen Thomson („Top of the Lake: China Girl”, „Rake”) grająca matkę Elvisa, Gladys, Richard Roxburgh („Moulin Rouge!”, „Oddech”, „Przełęcz ocalonych”) w roli ojca Elvisa, Vernona, i DeJonge („Wizyta”, „Stray Dolls”) jako Priscilla.

Doja Cat - Vegas (From the Original Motion Picture Soundtrack ELVIS)

Listen to Vegas (From the Original Motion Picture Soundtrack ELVIS) by Doja Cat.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: doja cat