Aktualności

29-04-2022-10:41:03

Viva Las Vegas! Doja Cat zapowiada film „Elvis”

Udostępnij! Tweetnij!

To była niezapomniana Coachella – Doja Cat zaprezentowała publiczności swój nachodzący 6 maja singiel „Vegas” zawierający „Hound Dog” Elvisa Presleya. Utwór, który można już przedpremierowo zapisać, pojawi się na ścieżce dźwiękowej „ELVIS Original Motion Picture Soundtrack”. Światowa premiera filmu „ELVIS” (Warner Bros. Pictures) w reżyserii nominowanego do Oscara Baza Luhrmanna jest zaplanowana na 22 czerwca. W rolach głównych występują Austin Butler i Tom Hanks.

Materiały prasowe


PRE-SAVE UTWORU


Doja zadebiutowała z singlem na Coachelli i otrzymała wysokie uznanie krytyków za swoje show. Na scenie towarzyszyła jej ceniona artystka gospel, Shonka (Big Mama Thornton w filmie „ELVIS”), która znajdzie się na nadchodzącej ścieżce dźwiękowej. Ponadto, składzie Coachelli 2022 znalazło się kilku muzycznych współpracowników Luhrmanna z filmu, w tym pochodząca z Nashville artystka country i soul, Yola, która gra Sister Rosettę Tharpe.

„ELVIS” to epicki spektakl wizjonera Baza Luhrmanna, który bada życie i muzykę Elvisa Presleya (Austin Butler) przez pryzmat jego skomplikowanej relacji z jego enigmatycznym menedżerem, „Pułkownikiem” Tomem Parkerem (Tom Hanks). Ścieżka dźwiękowa zawiera dorobek Elvisa z lat 50., 60. i 70., a także celebruje jego różnorodne wpływy muzyczne i trwały wpływ na popularnych dziś artystów.Film „Elvis” zagłębia się w złożoną dynamikę między Elvisem Presleyem a „Pułkownikiem” Tomem Parkerem na przestrzeni ponad 20 lat, od początków Presleya do jego bezprecedensowej sławy, na tle zmieniającego się krajobrazu kulturowego i utraty niewinności w Ameryce. Centralnym punktem tej podróży jest jedna ze znaczących i wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley (Olivia DeJonge). W rolach głównych u boku Butlera i Hanksa zagrali także wielokrotnie nagradzana aktorka Helen Thomson („Top of the Lake: China Girl”, „Rake”) grająca matkę Elvisa, Gladys, Richard Roxburgh („Moulin Rouge!”, „Oddech”, „Przełęcz ocalonych”) w roli ojca Elvisa, Vernona, i DeJonge („Wizyta”, „Stray Dolls”) jako Priscilla.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: doja cat