Aktualności

24-01-2022-15:24:46

Aurora zagra cztery koncerty w Polsce

Udostępnij! Tweetnij!

Aurora, zjawiskowa wokalistka i songwriterka, bezsprzecznie jedna z najważniejszych postaci współczesnego elektro popu przyjedzie do Polski na serię czterech koncertów. 

Materiały prasowe

Artystka wystąpi kolejno: 24 czerwca w A2 we Wrocławiu, 27 czerwca w krakowskim klubie Studio, 28 czerwca w klubie B90 w Gdańsku i 29 czerwca w klubie Progresja w Warszawie.

Wychowana wśród norweskich fiordów i gór wokalistka rozkochała w sobie publiczność debiutanckim LP „All My Demons Greeting Me as a Friend” wydanym w 2016 roku. To z niego pochodzą największe hity Aurory, „Half The World Away”, „Running With The Wolves” czy „Runaway”, który zebrał już kilkaset milionów odsłon na portalach streamingowych i jest bardzo często wykorzystywany jako soundtrack dla reklam i filmów.

Kolejne nagrania tylko potwierdzały jej niesamowity talent i umiejętność pisania poruszających oraz bardzo klimatycznych utworów. Szerokim echem odbił się również udział Aurory w filmie „Kraina Lodu 2”, do którego artystka nagrała wokal w utworze „Into The Unknown”.

Podczas czerwcowych występów w naszym kraju Aurora będzie promowała swoje nowe wydawnictwo „The Gods We Can Touch”. Poza nowościami polscy fani z pewnością będą mieli okazję do wysłuchania największych hitów Aurory w zapierających dech aranżacjach.

Aurora zagra w czerwcu cztery koncerty w naszym kraju - we Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku oraz Warszawie. Bilety na poszczególne koncerty dostępne są od 16 lipca na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, eBilet.pl, Going.pl i w Empikach.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: aurora