Aktualności

13-05-2022-09:26:22

Post Malone wraca z nowym singlem i zapowiada czwartą płytę

Udostępnij! Tweetnij!

Szykując się na kolejny przełomowy sezon, nominowany do nagrody Grammy i posiadający diamentowe przeboje Post Malone wraca z nowym singlem „Cooped Up”, w którym gościnnie pojawia się Roddy Ricch.

Materiały prasowe

Nowy numer zapowiada czwarty, długogrający album Malone’a i zarazem najbardziej wyczekiwaną płytę lata, czyli „Twelve Carat Toothache”, która ukaże się 3 czerwca 2022 roku. Będzie to pierwsze długogrające dzieło artysty od trzech lat, następca platynowego „Hollywood’s Bleeding”, które trafiło na szczyt zestawienia Billboard Top 200.

„Cooped Up” to druga współpraca Posta i Roddy’ego. W 2019 roku raper z Compton pojawił się w remiksie pięciokrotnie platynowego hymnu Posta „wow”.

W ramach promocji nadchodzącego albumu, 14 maja Post Malone wystąpi w „Saturday Night Live”, debiutując w popularnym satyrycznym programie.

W ubiegłym roku Malone przypomniał o sobie singlem „One Right Now” z The Weekndem. Piosenka znalazła się w top 10 listy przebojów Billboardu i zgromadziła ponad miliard streamów w ciągu kilku miesięcy.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!