Aktualności

15-07-2022-10:10:30

Błażej Król i Quebonafide z nowym singlem!

Udostępnij! Tweetnij!

Artyści połączyli siły, by w „Przyszedłem tu…” zderzyć alternatywne i urbanowe brzmienia.

Materiały prasowe

„Przyszedłem tu…” to pierwszy singiel Błażeja Króla po rozpoczętej w tym roku współpracy z wytwórnią Sony Music. Stanowi on jednocześnie mocny powrót po kilkumiesięcznej przerwie i zapowiada się na kolejny hit artysty. Za produkcję muzyczną odpowiada sam Błażej, którego w warstwie instrumentalnej wsparła żona – Iwona. Masterem utworu zajął się Rafał Smoleń, którego portfolio obejmuje współprace z wieloma polskimi gwiazdami.

Nowy singiel to również nowy etap w twórczości Błażeja i zmiana pseudonimu scenicznego. Znany dotychczas jako Król artysta połączył siły z topowym twórcą muzyki hiphopowej – Quebonafide – by wspólnie stworzyć międzygatunkowy utwór łączący alternatywę i rap. Jest to tym samym pierwszy utwór Quebonafide, ukazujący się już po ogłoszonym przez rapera zakończeniu twórczości solowej, którą zamknął „Refren trochę jak Lana Del Rey”.

W melancholijnym singlu, opisującym drogę artysty na szczyt, możemy poznać mieszankę emocji obu wykonawców i usłyszeć o ich rozterkach związanych z karierą muzyczną. Singiel towarzyszy rozpoczętej koncertem na Open’er Festivalu serii występów festiwalowych Błażeja Króla i ukaże się w dniu jego występu na Męskim Graniu w Warszawie.

Błażej Król / Quebonafide

Listen to Przyszedłem tu... by Błażej Król, Quebonafide.

więcej


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!