Aktualności

22-07-2022-11:03:31

Fletcher pożąda nowej dziewczyny swojej byłej

Udostępnij! Tweetnij!

Fletcher, ceniona przez krytyków queerowa ikona, dzieli się swoim nowym singlem „Becky’s So Hot” – porywająco intymnym portretem pożądania nowej dziewczyny swojej byłej. Utwór jest najnowszym singlem z nadchodzącego debiutanckiego albumu Fletcher, „Girl Of My Dreams”, który ukaże się 16 września.

foto: Carlos de la Reina

Zbudowany na popisowym występie wokalnym Fletcher, „Becky’s So Hot” bada szczególnie złożoną formę pasji: – Napisałam „Becky’s So Hot” kilka lat temu, po tym, jak zakradłam się na Instagram nowej dziewczyny mojej byłej podczas wizyty w studiu – opowiada Fletcher. – Przypadkowo polubiłam zdjęcie, na którym miała na sobie vintage koszulkę mojej byłej; tą, którą sama wcześniej nosiłam. Chciałam zbadać złożoność zbierania się po złamanym sercu i bardziej interesujące wydało mi się napisanie tego z nieco innej perspektywy; coś w stylu „cholera… trochę to boli, że jest taka seksowna, ale nawet nie mogę się wściekać, bo po prostu to rozumiem… jest seksowna”. „Girl Of My Dreams” zaczyna się tam, gdzie kończą się „THE S(EX) TAPES”: przenika poprzez moje sny, lęki, fantazje, chaotyczne momenty i wszystkie ulotne uczucia pomiędzy nimi. Obrazuje, jak ból może ewoluować. Ty też możesz.

„Becky’s So Hot” to połącznie pożądania Fletcher z świetną linią melodyczną wyprodukowaną przy pomocy długoletniego współpracownika One Love i debiutującego Pink Slip.

Druga piosenka wydana z „Girl Of My Dreams”, „Becky's So Hot”, pojawia się jako kontynuacja „Her Body Is Bible”. Utwór ukazał się w czerwcu i był chwalony przez „EUPHORIA” jako „seksowny, ale emocjonalny singiel, który pokazuje czułość związku między kobietami, wykorzystując obrócone o 180 stopni motywy religijne”. Producentem wykonawczym singla jest Malay (Frank Ocean, Lorde), który pracował również nad „you ruined new york city for me” oraz chwaloną EP-kę „THE S(EX) TAPES” z 2020 roku. „Girl Of My Dreams” ujawnia wewnętrzny świat Fletcher, która jeszcze nigdy nie była tak szczera. Album jest już dostępny w przedsprzedaży.

Fletcher słynie z magnetycznych występów na żywo – w tym roku sprzedała prawie 100 tysięcy biletów na całym świecie. Jesienią wyruszy w trasę „Girl Of My Dreams Tour” po Ameryce Północnej.

Fletcher to ceniona piosenkarka i autorka tekstów z Asbury Park w stanie New Jersey, gdzie dorastając pielęgnowała swoją pasję do muzyki. Jest chwalona przez czołowe magazyny, w tym „TIME”, „Wonderland”, „Harper’s Bazaar”, „Interview Magazine”, „GQ”, „NME”, „The Guardian” i nie tylko.

W 2019 roku wydała debiutancką EP-kę „you ruined new york for me”. Powszechnie chwalone wydawnictwo zawiera jej przełomowy hit „Undrunk” – utwór, który przez kilka tygodni znajdował się na liście Billboard Hot 100, zdobył 1. miejsce na Spotify Viral Chart i stał się najszybciej zyskującą na popularności piosenką nowego artysty w radiu pop w ciągu ostatnich pięciu lat.

Wydana we wrześniu 2020 EP-ka „THE S(EX) TAPES” trafiła na 1. miejsce na iTunes i zyskała pochwały od takich mediów jak Teen Vogue, „SPIN”, „PAPER”, „GQ” i nie tylko. Złoty singiel „Bitter” wielkimi krokami zbliża się do imponującej liczby 200 milionów streamów.

Fletcher kontynuuje swój triumf ostatnimi singlami „girls girls girls” – śmiałą przeróbką kultowego „I Kissed a Girl” Katy Perry (wydanej z aprobatą Perry) – i „Cherry” z popową pionierką Hayley Kiyoko. Fletcher ma na koncie nominację do nagrody GLAAD Media Award dla Wybitnego przełomowego artysty muzycznego. W tym roku znalazła się na liście „Forbes: 30 Under 30”. Do tej pory muzyka Fletcher zgromadziła ponad miliard łączonych streamów na całym świecie.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: fletcher