Aktualności

19-09-2022-09:22:59

Długo wyczekiwany debiut Fletcher już dostępny

Udostępnij! Tweetnij!

Fletcher prezentuje album „Girl Of My Dreams”. Czas na wielki artystyczny triumf tej queerowej ikony!

Materiały prasowe

Autorka hitu „Becky’s So Hot”, ceniona przez najważniejsze media na świecie, w tym „TIME”, „Harper’s Bazaar”, „NME”, czy „The Guardian”, po wielu miesiącach pracy oddaje w ręce fanów gorący i bardzo intymny album zatytułowany „Girl Of My Dreams”.

Kiedyś moja mama miała sen. Przyśniła jej się jadąca na koniu dziewczyna z długimi czarnymi włosami, ale nie mogła rozpoznać jej twarzy. Miała przeczucie, że może to być jej córka, którą kiedyś będzie miała. Zorientowałam się, że w ogóle nie przypominam dziewczyny z jej snów. Jestem zupełnie inna. Jest to dla mnie metafora dorastania w małym konserwatywnym miasteczku jako queerowa osoba i poczucia, że ​​nie jestem taką osobą, jaką inni ludzie chcieli żebym była. Kiedy poznawałam swoją tożsamość i seksualność, na mojej drodze pojawiła się cała masa osób, które zdawały się być „dziewczyną moich marzeń”. Jednak po wielu latach w końcu zdałam sobie sprawę, że dziewczyna moich marzeń to ja – mówi Fletcher.

Album „Girl Of My Dreams” jest wynikiem eksploracji najbardziej intensywnych emocjonalnych doświadczeń – pożądania i obsesji, straty i traumy, intensywnego rozwoju osobistego i siły samorealizacji. Na płycie poza przebojem „ Becky’s So Hot” znalazły się też takie single jak „Her Body Is Bible”, „Sting” czy „Better Version”.

Najnowszym utworem promującym debiut Fletcher jest brutalnie szczery, synth-popowy „Serial Heartbreaker”. Jest to ostatni numer skomponowany na tę płytę. Doskonale oddaje on bezkompromisową narrację całego albumu, a Fletcher bez wstydu rzuca w nim światło na swoje wady prowadzące do rozpadu jej wszystkich związków.

Producentem wykonawczym albumu jest Malay (Frank Ocean, Lorde), który pracował także nad EP-kami „you ruined new york city for me” i „THE S(EX) TAPES”. „Girl Of My Dreams” ujawnia wewnętrzny świat Fletcher, która jeszcze nigdy nie była tak szczera. Jak zdradza piosenkarka i autorka tekstów z New Jersey, tytuł albumu nawiązuje do jej długiej i skomplikowanej podróży w kierunku samoakceptacji.

Tracklista „Girl Of My Dreams”:

1. Sting

2. Guess We Lied

3. Birthday Girl

4. Becky’s So Hot

5. Better Version

6. Conversations

7. Serial Heartbreaker

8. Her Body Is Bible

9. I Think I’m Growing?

10. Girl Of My Dreams

11. Holiday

12. I Love You, Bitch

13. For Cari

FLETCHER - Girl Of My Dreams

Listen to Girl Of My Dreams by FLETCHER.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: fletcher