Aktualności

08-08-2022-13:18:11

OneRepublic w akustycznej wersji hitu „I Ain’t Worried”

Udostępnij! Tweetnij!

Nominowany do nagrody Grammy zespół OneRepublic prezentuje akustyczną wersję singla „I Ain’t Worried”. Oryginalny utwór pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Top Gun: Maverick”.

Materiały prasowe

„I Ain’t Worried” wciąż wspina się po amerykańskich listach przebojów. W zeszłym tygodniu singiel wszedł do pierwszej dwudziestki zarówno w Top 40 Radio (#18), jak i Hot AC Radio (#20). Utwór zadebiutował na 30. miejscu w Adult Contemporary Radio i wspiął się na 24. miejsce na liście Billboard Hot 100. Do tej pory zdobył ponad 255 milionów odsłuchań na całym świecie i znajduje się na topowych playlistach, takich jak Today’s Top Hits w Spotify, Today’s Hits w Apple Music i All Hits w Amazon Music. Autorami „I Ain’t Worried” są Ryan Tedder, Brent Kutzle, Tyler Spry, John Eriksson, Peter Moren i Bjorn Yttling. 

OneRepublic są obecnie w trasie „Never Ending Summer Tour” po Ameryce Północnej z NEEDTOBREATHE. Tuż przed rozpoczęciem trasy zespół pojawił się w programie ABC „Good Morning America” w ramach serii Summer Concert, gdzie wykonali swój najnowszy singiel.

Liderem nominowanej for Grammy grupy OneRepublic jest autor piosenek i wokalista Ryan Tedder, a w skład zespołu wchodzą także gitarzyści Zach Filkins i Drew Brown, klawiszowiec Brian Willett, basista i wiolonczelista Brent Kutzle oraz perkusista Eddie Fisher. Zespół zadebiutował w 2007 roku albumem „Dreaming Out Loud”. Wydawnictwo zawierało megaprzebój „Apologize”, który rozszedł się w 20 milionach egzemplarzy. Druga płyta OneRepublic „Waking Up” (2009) przyniosła hity „All the Right Moves”, „Secrets” i „Good Life”. Kolejny, platynowy album „Native” ukazał się w 2013 roku i był promowany przez singiel ze szczytu amerykańskiej listy przebojów „Counting Stars” (41 milionów sprzedanych egzemplarzy). Czwarte długogrające dzieło formacji „Oh My My” miało premierę w 2016 roku.

Do tej pory OneRepublic zdobyli 5 miliardów streamów w serwisie Spotify. Ich ostatni album „Human” ukazał się w sierpniu 2021 roku. Pochodzą z niego mające łącznie 2,5 miliarda streamów single „Somebody”, „Run”, „Somebody To Love”, „Wanted”, „Didn’t I”, „Better Days”, a także „Rescue Me”, który pokrył się złotem w USA. Na początku tego roku zespół wydał nowy utwór „West Coast”, który zebrał liczne entuzjastyczne recenzje.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!