Aktualności

19-08-2022-09:18:48

Sophie and the Giants powraca z nowym singlem

Udostępnij! Tweetnij!

Nowy singiel „We Own The Night” zdominuje parkiet i dopełni migające neony ostatnich letnich nocy.

foto: Brianna Hebberd

„We Own The Night” prezentuje błogą atmosferę, która towarzyszy nam, gdy ludzi łączy moc muzyki. Sophie and the Giants rozkoszują się tą magiczną chwilą. — To piosenka o spędzaniu niezapomnianych wieczorów z przyjaciółmi. O chwilach, w których nie liczy się nic innego — wyjaśnia Sophie. — To czysty hedonizm! Czas zapomnieć o rzeczywistości przez jedną noc.

„We Own The Night” przenosi słuchacza z powrotem w rytmiczną masę tańczących ciał.

Nowy utwór wyznacza ewolucję Sophie and the Giants od zespołu do solowego projektu. Sophie Scott zapowiedziała właśnie kameralny koncert w Londynie, który odbędzie się tuż przed jej europejską trasą.

„We Own The Night” jest następstwem kwietniowej współpracy Sophie z niemieckim DJ-em Purple Disco Machine, „In The Dark”. Natychmiastowy klasyk disco podbił europejskie listy przebojów i jest stałym elementem wszystkich imprez i najważniejszych playlist. Do tej pory utwór zebrał 100 milionów streamów. Ich drugi wspólnie napisany utwór był kontynuacją hitu Sophie i Purple Disco Machine z 2020 roku, „Hypnotized”, który liczy już ponad 350 milionów streamów.

Rzadka umiejętność nawiązania natychmiastowego kontaktu z widownią, połączona z talentem do pisania piosenek oraz charakterystycznym wokalem Sophie, zachwycają publikę od 2018 roku. Seria ostatnich remiksów pomogła ugruntować miejsce Sophie w sercu obecnej kultury klubowej.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!