Aktualności

17-05-2024-08:41:21

Sophie and the Giants z nowym utworem „Shut Up and Dance”

Udostępnij! Tweetnij!

Zbliżamy się do lata 2024, więc Sophie and the Giants” postanowiła zadbać o odpowiedni soundtrack na wakacje.

foto: Bartek Szmigulski

„Shut Up and Dance” to nie tylko dobra porada, ale także tytuł nowej piosenki Sophie Scott, występującej jako Sophie and the Giants. Utwór zawiera mnóstwo oczyszczającej energii opakowanej w chwytliwy groove. Wystarczy kilka sekund, by poczuć radość, jaką daje spontaniczne wyjście na parkiet i zjednoczenie dusz – bez względu na to, czy jesteś tam z dobrymi znajomymi czy nieznajomymi.

Chwytliwe melodie, dyskotekowe kule, pierwotne pulsy disco… Sophie zachęca słuchaczy, by odłożyli na bok codzienne zmartwienia i tańczyli tak, jakby nikt nie patrzył: – Napisałam ten utwór, by pomóc ludziom poczuć życie. Żądam, aby wstali i ruszyli swoje ciała na parkiet. Na świecie dzieje się teraz mnóstwo popieprzonych rzeczy. „Shut Up and Dance” ma na celu oddzielenie się od bólu, lęku i sprawienie, byśmy znowu mogli skupić się na biciu serca.

„Shut Up and Dance” to następca świetnie przyjętego singla „Paradise” z 2023 roku, w którym Sophie ponownie połączyła siły z Purple Disco Machine, tworząc europejski hit.

Ich pierwsza współpraca, wydany w 2020 roku utwór „Hypnotized”, a następnie „In The Dark” z 2022, otrzymały kilkanaście złotych i platynowych wyróżnień. „Paradise” dotychczas zgromadziło 60 mln streamów. Również „DNA” z MEARSY udowodniło, że głos Sophie jest stworzony do bangerów.

Z „Shut Up and Dance” oraz arsenałem innych hitów, Sophie and the Giants rusza w letnią trasę koncertową, która obejmuje festiwale i nie tylko – ogłoszenie nowych dat wkrótce.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!