Aktualności

19-08-2022-10:02:04

„Ćwierć Wieku” Wiktora Dyduły

Udostępnij! Tweetnij!

Artysta, który niedawno skończył 25 lat, w najnowszym utworze rozprawia się z refleksjami na temat kolejnego etapu w swoim życiu.

foto: Marcin Kopiec

Wiktor Dyduła od początku muzycznej kariery konsekwentnie i systematycznie raczy swoich słuchaczy kolejnymi autorskimi utworami, do których napisania najczęściej inspirują go własne doświadczenia. Nie inaczej jest i tym razem, bowiem artystę do stworzenia najnowszego singla „Ćwierć Wieku” popchnęły… jego własne urodziny.

- Piosenka jest o takim momencie w życiu między 25 a 30 rokiem życia. Wyczytałem, że jest to zbadany problem - taki kryzys ćwierćwiecza, kiedy młodzi ludzie nie do końca wiedzą co chcą robić w życiu. Wiele się u nich dzieje, wiele się zmienia i to jest dla nich bardzo stresujący okres, a co za tym idzie - mogą popaść w kryzys. Ja też miałem podobne uczucia z tym związane, dlatego napisałem tę piosenkę - powiedział Wiktor w niedawnym wywiadzie dla zawszepomorze.pl.

Do najnowszego utworu powstał teledysk, w którym wokalista łączy ze sobą nawiązania do dzieciństwa z wielkomiejską presją dorosłego życia. Klip jest już dostępny w serwisie YouTube, a utworu można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

To gorący czas dla Wiktora Dyduły. Muzyk stanął do rywalizacji  o Bursztynowego Słowika. W trakcie energetycznego występu, który porwał zgromadzoną publiczność, Wiktor nie krył wzruszenia. Niespełna rok temu grał na trójmiejskich ulicach, a dziś spełnił swoje marzenie debiutując na legendarnej scenie Opery Leśnej w Sopocie.

Więcej o artyście przeczytacie w cyklu „Lights on


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!