Aktualności

08-09-2023-10:18:20

Wiktor Dyduła wyrusza w Polskę!

Udostępnij! Tweetnij!

Pal Licho! TOUR to 9 koncertów promujących debiutancki album artysty

Materiały prasowe

- Dzień dobry, chyba że czytacie to wieczorem to dobry wieczór! Z tej strony Wiktor. Ruszamy w naszą pierwszą trasę pograć dla Was piosenki i wspólnie potańczyć w klubowej atmosferze. Uwaga! To jedyna nasza trasa klubowa w 2023 roku! Przynieście ze sobą wszystkie swoje emocje. Pozbędziemy się tych złych i zamanifestujemy dobre. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę Wasze kocie ruchy. Będzie pięknie, obiecuję! Do zobaczenia!

Wiktor Dyduła to młody i niezwykle utalentowany wokalista, który dał się poznać szerszej publiczności docierając do finału jednego ze znanych polskich programów typu „talent show“.

Od czasu debiutu regularnie dostarcza słuchaczom autorskie kompozycje, które w tym roku zamknął w swoim pierwszym albumie: „Pal Licho!“. Tytuł płyty jest nieprzypadkowy, bowiem odzwierciedla charakter i podejście Artysty do życia. Na krążku znalazły się single „Ćwierć wieku“, „Koło Fortuny“, tytułowe „Pal Licho!“, „Adios“ czy wreszcie, pokryty złotem singiel „Dobrze wiesz, że tęsknię“.

W 2023 roku Wiktor dał się poznać publice Męskiego Grania, biorąc udział w projekcie Wodecki Twist pod dyrekcją Kamila Patera.

Jesienią, Artysta rusza w swoją pierwszą trasę koncertową promującą album Pal Licho! Tytułowa trasa obejmie 9 miast:

14.10 POZNAŃ, Blue Note

15.10 GDAŃSK, Parlament

21.10 KRAKÓW, Klub Spotkań Poczta Główna

22.10 KATOWICE, Królestwo

27.10 WARSZAWA, Niebo

4.11 WROCŁAW, Bezsenność

5.11 ŁÓDŹ, Wooltura

17.11 RZESZÓW, Pod Palmą

18.11 LUBLIN, Fabryka Kultury Zgrzyt

BILETY W SPRZEDAŻY NA LIVENATION.PL

Koncerty Wiktora, to przepełnione energią, gitarowymi brzmieniami, pop-rockowe kompozycje, w których warstwa liryczna zatrzymuje i skłania do refleksji. Poza niewątpliwym talentem wokalnym, mocną stroną Wiktora są także zdolności kompozytorskie i niezwykła charyzma, dzięki czemu wypracował sobie swój własny, charakterystyczny styl, zarówno w muzyce, jak i wizerunkowo.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!