Aktualności

14-06-2024-08:07:51

Tam słońce gdzie...Wiktor Dyduła

Udostępnij! Tweetnij!

Posłuchaj pierwszego od premiery zeszłorocznego, debiutanckiego albumu „Pal licho!”, nowego singla muzyka

foto: Zija Pióro

Artysta poświęcił się w pełni tworzeniu nowego autorskiego materiału, a najnowszy singiel „Tam słońce gdzie my” udowadnia, że był to czas niezwykle dobrze spożytkowany.

Wiktor zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy do tego, że zdecydowanie nie pisze „o niczym”, a jego utwory,  poza charakterystycznym wokalem, zawsze przyciągają także przemyślaną grą słów i głębszym przekazem. Nowy utwór artysta poświęcił ważnemu tematowi, opowiada bowiem o tym, jak cenne w życiu każdego człowieka jest znalezienie bratniej duszy, osoby której możemy bezgranicznie zaufać, na której zawsze możemy polegać i z którą jesteśmy na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie. 

Choć utwór zarówno lirycznie jak i muzycznie jest niezwykle pozytywny, to dla samego artysty ma nieco słodko-gorzki smak. Wiktor pisząc piosenkę wracał wspomnieniami do relacji swoich rodziców, jak i do własnej relacji ze swoim tatą. Obydwie niestety przerwała choroba ojca, o czym Wiktor opowiada trochę więcej w teledysku, którego premiera odbędzie się w przyszłym tygodniu. W rolę taty Wiktora w teledysku wcielił się aktor Piotr Głowacki, któremu towarzyszyła jego żona Agnieszka wraz z dziećmi.

W najbliższym czasie Wiktor wystąpi między innymi podczas koncertu „Wianki nad Wisłą” emitowanym przez TVN oraz na koncercie Męskie Granie w Gdańsku, w ramach projektu Wodecki/Pater.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!