Aktualności

20-01-2023-09:12:51

„Wodospady” Dody w remiksie Gromeego

Udostępnij! Tweetnij!

To długo wyczekiwana przez fanów artystów premiera! 

Materiały prasowe

Promocja platynowego albumu „Aquaria” trwa w najlepsze! Doda specjalnie dla swoich fanów oraz dla tych którzy kochają taneczne brzmienia, połączyła siły z Gromeem. Dzięki takiemu połączeniu w iście królewskim stylu, powstał remiks do utworu „Wodospady”! Ale to nie koniec muzycznych niespodzianek, bo jak wiemy Doda lubi zaskakiwać…

Doda, Gromee - Wodospady (Gromee Remix)

Listen to Wodospady (Gromee Remix) by Doda, Gromee.

więcej

DODA - od lat znamy ją jako artystkę złożoną z żywiołów. W muzyce i miłości prawdziwa i zawsze na 100%. Tworzy i kocha całym ciałem i duszą. Właśnie ukazuje się jej kolejny solowy album. Album wyjątkowy - AQUARIA.

AQUARIA - wystarczająco silna, by utrzymać statek i tak delikatna by przelecieć przez palce. Dostosowuje się kształtem do otoczenia, a mimo to z biegiem czasu zmienia kształt wszystkiego.

Na tym czwartym już solowym albumie, Doda jak nigdy rozlicza się ze swoimi demonami. Z wrodzoną precyzją Wodnika łączy bolesne słowa, które są niczym kartki z pamiętnika i z pomocą producentów z Hotelu Torino ubierają je w elektroniczne  brzmienie - dance. Rozpalając tym samym w słuchaczu chęć wkroczenia na parkiet. Doda tanecznym krokiem zamyka mroczny rozdział życia, zatrzaskując za sobą drzwi przeszłości. Ten album nie tylko w nazwie nosi ze sobą symbol odrodzenia.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: doda