Aktualności

06-11-2023-10:50:41

Królowa Doda znów triumfuje

Udostępnij! Tweetnij!

Doda zgarnia MTV EMA 2023 i z tej okazji dzieli się z fanami...nowym klipem!

foto: Adam Słaboń

Najlepszą polską artystką MTV Europe Music Awards 2023 została Doda. Dla wszystkich głosujących przygotowała nie lada niespodziankę. Klip do utworu „Nie otwieram oczu” stworzonego według jej scenariusza i wyreżyserowanego wraz z Michałem Pańszczykiem. 

Tymczasem AQUARIA Tour nie zwalnia tempa. Aqualiteja wypływa na wielkie wody i na prośbę fanów z całej Polski przyjedzie do Łodzi, centrum Polski. Najbliższy koncert już 20 stycznia 2024 w ATLAS ARENA! To jedyne na taką skale wydarzenie, które powstało w Polsce. 

To nie jest zwykły koncert, to performance, który wprawia widza w osłupienie. Na jednej scenie, będą Państwo świadkami połączenia wielu sztuk: muzyki, tańca, rzemiosła, teatru i kultury audiowizualnej. To wszystko opakowane popkulturową otoczką z najwyższej półki. Doda w swojej najlepszej formie z udziałem najlepszych artystów, wciągną Państwa w głębiny jej umysłu. To wyjście ze schematów, przekroczenie granic, to akt odwagi i popis niezwykłej kreatywności. Polska w końcu przestaje być pretekstem do robienia małych rzeczy.  Po wyjściu z Aquaria Tour , zmienia się perspektywa, bo Doda podczas show dzieli się z widzem, swoją receptą na wolność.

Dla tych, który utworów artystki chcą posłuchać w domowym zaciszu, ukazała się długo wyczekiwana reedycja podwójnie platynowej płyty „AQUARIA”. Zawiera dodatkowo pięć zupełnie premierowych utworów. Gościnnie w dwóch nowych piosenkach usłyszymy Smolastego oraz Bedoesa 2115.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: doda