Aktualności

27-01-2023-12:43:30

P!nk prezentuje nowy teledysk

Udostępnij! Tweetnij!

foto: Ebru Yildiz

Uznana wokalistka, autorka tekstów oraz światowa ikona popu, P!nk wydaje „TRUSTFALL” – tytułowy utwór z jej niecierpliwie oczekiwanego, dziewiątego albumu studyjnego. Premiera płyty odbędzie się 17 lutego.

Utwór został wyprodukowany przez nominowanego do nagrody Grammy FREDa oraz Johnny’ego McDaida (Snow Patrol), który jest także współautorem tekstu. „TRUSTFALL” to pełen syntezatorów euforyczny kawałek i kolejny materiał na przebój w imponującym katalogu artystki. Stanowi zachętę, by – na przekór lękom – zaufać nieznanemu.


Jej ostatni album studyjny, „Hurts 2B Human” stał się jej trzecim albumem z rzędu, który zadebiutował na 1. miejscu listy Billboard 200 Chart, a także na 1. miejscu w ośmiu innych krajach. Pierwszy singiel „Walk Me Home” plasuje P!nk na 10. miejscu listy Billboard’s Adult Pop Airplay i zwiększa jej rekord w tym formacie wśród wszystkich solowych wykonawców. Wraz z „Can We Pretend”, to jej kolejno szósty i siódmy #1 na liście Billboard’s Dance Club Songs Chart.

P!nk - TRUSTFALL

Listen to TRUSTFALL by P!nk.

więcej

W 2020 roku P!nk wydała „Cover Me In Sunshine”, duet ze swoją córką Willow Sage Hart. W tym samym roku ukazał się jej dokument „P!nk: All I Know So Far”, który spotkał się z uznaniem krytyków, a także jej projekt muzyczny „All I Know So Far: Setlist”.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: p!nk