Aktualności

11-12-2023-10:50:33

Mariah Carey przygotowała dla fanów niespodziankę

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Na jej oficjalny kanał na YouTube trafiła właśnie alternatywna wersja teledysku do świątecznego hitu „All I Want For Christmas Is You”.

Wykorzystując świąteczną atmosferę, królowa Świąt Bożego Narodzenia podarowała swoim fanom (zwanym festive lambs) nową odsłonę klipu, który prezentuje przygotowania do jej zimowej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych - „Merry Christmas One And All”.

Co roku, w okresie świątecznym ekstrawagancja Mariah nadal zachwyca widzów na całym świecie, w tym w Ameryce, gdzie wyprzedano 16 arenowych koncertów. W związku z faktem, że trasa zbliża się do końca, Mariah ma dla Was jeszcze jedną niespodziankę. 17 grudnia odbędzie się premiera mini dokumentu z ekskluzywnym materiałem zza kulis, to idealna okazja aby obejrzeć magiczne przygotowania artystki do występów na żywo.

Od 17 grudnia do obejrzenia tutaj

Świąteczny mega hit „All I Want For Christmas Is You” kolejny rok z rzędu króluje na listach przebojów i w serwisach streamingowych. Na przestrzeni ostatnich tygodni został wpisany do Amerykańskiego Rejestru Nagrań Biblioteki Kongresu, umacniając swój status trwałego skarbu kultury. Mariah Carey z dumą może pochwalić się kolejnymi certyfikatami RIAA, w tym 14-krotną platynę co czyni go najwyżej certyfikowanym singlem w jej dyskografii. Wydany w 1994 roku album „Merry Christmas” pokrył się 9-krotną platyną, a pochodzące z niego utwory „O Holy Night” oraz „Hark! The Herald Angels Sing / Gloria (In Excelsis Duo)” również otrzymały dodatkowe platynowe certyfikaty RIAA.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , mariah carey