Aktualności

09-02-2024-08:56:14

Wyjątkowy album Anny Wyszkoni na żółtym winylu

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Oryginalnie wydany w 2012 roku album „Życie jest w porządku”, który uzyskał status podwójnie platynowej płyty dostępny jest od dziś na 180-gramowym, transparentnym winylu w kolorze żółtym!

Zamów tutaj

Płyta jest wyjątkową propozycją dla fanów artystki. Znalazły się na niej znane przeboje, jak: „Biegnij przed siebie”, „Zapytaj mnie o to kochany” czy „W całość ułożysz mnie” które specjalnie dla Anny napisali Robert Gawliński czy Marek Jackowski. Inny, „Prywatna Madonna”, skomponował dla niej sam Seweryn Krajewski.

Swoim drugim solowym albumem pt. „Życie jest w porządku” Anna Wyszkoni potwierdziła dojrzałość i muzyczną metamorfozę, jaką przeszła od podwójnie platynowego, solowego debiutu „Pan i Pani”.

Za produkcję piosenek odpowiadają, podobnie jak przy podwójnie platynowym debiucie wokalistki „Pan i Pani”, Bogdan Kondracki (Dawid Podsiadło, Ania Dąbrowska, Novika, Justyna Steczkowska) i Kuba Galiński (Dawid Podsiadło, Sanah, Ania Dąbrowska, Janusz Panasewicz). Dzięki tej kooperacji każda piosenka na tej płycie ma inny charakter i brzmi jak oddzielna opowieść. Łączy je jedno: charakterystyczny, magnetyzujący głos Anny Wyszkoni.

Tracklista:

Strona A

1. Powietrze

2. Dźwięki nocy

3. Zapytaj mnie o to kochany

4. W całość ułożysz mnie

5. Na krańcu świata

6. Gdy naga stoję przed Tobą…

Strona B

1. Na cześć wariata

2. Biegnij przed siebie

3. Prywatna Madonna

4. Chcę oddychać

5. Moje miasto śpi


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!