Aktualności

31-07-2012-01:29:08

Johnny Depp w innym wymiarze z Aerosmith

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Aerosmith opóźnił premierę albumu "Music From Another Dimension", ale chyba warto będzie czekać. Na krążku pojawi się kilku ciekawych gości.

Aerosmith fot. Sony Music

Rockmani zaangażowali do współpracy gwiazdę country Carrie Underwood, starszego syna Johna Lennona, Juliana i wziętego aktora, Johnny'ego Deppa.

Underwood nagrała z zespołem balladę "Beautiful". - Głosy Carrie i Stevena Tylera naprawdę nieźle współgrają - przyznaje gitarzysta Joe Perry, który początkowo sceptycznie podchodził do tej współpracy. - Brzmi to dobrze.

Lennona będzie można usłyszeć w nagraniu "Love Three Times a Day", który zdaniem frontmana przywołuje skojarzenia z The Beatles. Depp z kolei zaśpiewał w napisanym przez Perry'ego kawałku "Freedom Fighter". Nie wiadomo jednak, czy piosenka trafi na podstawową edycję dzieła czy może jako bonus na wersję deluxe.

"Music From Another Dimension" ukaże się w listopadzie. W maju kapela opublikowała pierwszy singel z płyty, "Legendary Child". Klip do utworu można obejrzeć pod tym adresem.

Ostatni longplay formacji z premierowym materiałem to "Just Push Play" z marca 2001 roku. Trzy lata później ukazał się wypełniony coverami krążek "Honkin' On Bobo".

Depp niedawno zagrał na gitarze i perkusji w coverze przeboju Carly Simon, "You're So Vain", który trafił na wydany w kwietniu album Marilyn Manson, "Born Villain". Najnowszy film z udziałem gwiazdora to "Mroczne cienie" Tima Burtona, który do kin trafi 18 maja.

Udostępnij! Tweetnij!