Aktualności

19-02-2014-01:45:56

Bokka rusza w trasę i szykuje klip

Udostępnij! Tweetnij!

Jutro, 20 lutego rozpoczyna się pierwsza trasa zespołu Bokka. Niebawem też powinniśmy doczekać się nowego teledysku tajemniczego tria.

Bokka fot. Archiwum zespołu

- Odliczamy dni nie tylko do rozpoczęcia trasy - napisali muzycy na Facebooku. - Wkrótce nowy teledysk Bokki. Bądźcie czujni.

Artyści nie ujawnili jednak szczegółów projektu.

Wiadomo natomiast, że pierwszy występ z trasy odbędzie się w ramach Before Tauron Nowa Muzyka 2014 w Katowicach. Show został już wyprzedany. W kolejnych dniach lutego Bokka odwiedzi Kraków, Łódź i Wrocław. Muzycy zapowiedzieli również koncerty, które odbędą się w marcu.

Oto szczegółowy harmonogram:
20 lutego - Katowice, Hipnoza (Before 9 Tauron Festiwal Nowa Muzyka)
21 lutego - Kraków, Fabryka
22 lutego - Łódź, Wytwórnia
23 lutego - Wrocław, Eter
2 marca - Warszawa, Basen
15 marca - Olsztyn, Clava Manum
21 marca - Poznań, Pod Minogą
22 marca - Szczecin, 13 muz
23 marca - Koszalin, CK105
28 marca - Gdańsk, Żak
29 marca - Gniezno, klub Młyn
30 marca - Toruń, Od Nowa

Formacja wywołała niemałe zamieszaniem już pierwszym singlem "Town of Strangers" oraz towarzyszącym mu klipem. Na piosenkę zwrócił uwagę nawet prestiżowy Pitchfork. Płyta "Bokka" ukazała się w listopadzie i nie tylko zdobyła entuzjastyczne recenzje, ale i znalazła się w wielu podsumowaniach roku.

Na razie grupa zagrała jeden koncert w Warszawie, za kotarą, nadal nie ujawniając tożsamości. Zespół znalazł się też wśród pierwszych wykonawców, którzy zapowiedzieli udział na tegorocznym Open'erze.
Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Bokka