Aktualności

29-04-2014-14:32:36

Kari, Bokka i Fismoll na Nextpop Festivalu we Wrocławiu

Udostępnij! Tweetnij!

26 czerwca we wrocławskim klubie Eter odbędzie się pierwsza edycja Nextpop Festival.

Fismoll fot. Archiwum Artysty

Podczas festiwalu zaprezentują się m.in Bokka, Fismoll, Kari, Oly i islandzka formacja Low Roar.

Bokka to zasłynęła singlem "Town Of Strangers", do którego teledysk ma na YouTube 600 tysięcy odsłon. Tajemnicze trio w listopadzie ubiegłego roku wydało imienny album.

Kari to polska artystka, producentka i songwritrka. Obecnie promuje drugi longplay "Wounds And Bruises", który wokalistka wyprodukowała z pomocą Jona Headleya w Wielkiej Brytanii.

Fismoll to jeden z najbardziej zaskakujących debiutów w roku 2013. Młody, 19-letni artysta o skandynawskich korzeniach, to wyjątkowy singer, songwriter i znakomity gitarzysta. Jego pierwsza i na razie jedyna płyta "At Glade" ukazała się w czerwcu 2013 roku.

Oly jest młodą wokalistką i autorką tekstów, działającą na muzycznej scenie od marca 2013. Obecnie pracuje nad debiutanckim longplayem, który wyda w barwach Nextpop.

Low Roar powstał jako jednoosobowy project Ryana Karazija, z pochodzenia Amerykanina, który kilka lat temu wybrał Islandię jako kraj zamieszkania i dalszej twórczości. Low Roar utkane jest z łagodnych rozmytych dźwięków i nastroju melancholii, co w połączeniu z jego charakterystycznym emocjonalnym głosem i niebanalnymi melodiami czyni z pozoru smutną muzykę niezwykle poruszającą i hipnotyzującą.
Impreza ma charakter cykliczny i objazdowy, raz do roku zagości w trzech dużych miastach Polski i kilku sąsiednich stolicach.

Artyści wytwórni Next podczas swoich występów zaprezentują premierowo także nowe utwory.

Każda edycja festiwalu będzie rozpoczynać się występem wybranego lokalnego debiutanta, zawierać performance-niespodziankę znanego polskiego artysty.

Miejsca stojące:
68 zł - przedsprzedaż do 18.05
78 zł - przedsprzedaż do 26.06
90 zł - w dniu koncertu

Miejsca siedzące:
82 zł - miejsca na balkonie


Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: BOKKA, Fismoll, Kari, Oly