Aktualności

02-10-2014-15:38:58

Muchy wydają "Karma market"

Udostępnij! Tweetnij!

"Karma market" to tytuł nowej płyty zespołu Muchy. Longplay ukaże się 14 października, a jego premiera zbiega się w czasie z 10-leciem zespołu.

Muchy fot. Monika Motor

- Zderzenie tych słów mnie powaliło - opowiada o tytule albumu Michał Wiraszko, lider rockowej formacji. - Z jednej strony pochodzą i dotyczą zupełnie innych światów, innych sfer naszego życia. Z drugiej, w połączeniu dają tak realny obraz dzisiejszego świata, w którym wszystko - łącznie z przeznaczeniem i zbawieniem - można pozornie kupić. To na pewno nasz najdojrzalszy album. Jest na nim zaskakująco dużo - jak na nas - ciszy.

10 października grupa wykona materiał premierowo podczas specjalnego koncertu Poznań Doznań. Dzieło promuje singel "Bliżej", do którego klip można obejrzeć pod tym adresem.

Oto tracklista:
"Odkąd"
"Tak jak dziś"
"Queen for a Day"
"Nic się nie stało"
"Biały walc"
"A Place"
"Bliżej"
"Between the Lines"
"Idą święta"

W ciągu 10 lat istnienia zespół wydał trzy płyty i kilkanaście singli z bogatą radiową historią, stając się jednym ze znaków rozpoznawczych polskiej muzyki w XXI wieku. Muchy odwiedziły także główne sceny największych festiwali i zyskały uznanie branży (dwie nominacje do Fryderyka) oraz wierne grono fanów.

Dyskografię poznańskiej ekipy zamyka longplay "Chcecicospowiedziec" z września 2012 roku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: muchy