Aktualności

08-02-2014-06:31:20

Wraca koncertowa Fabryka w Krakowie

Udostępnij! Tweetnij!

Krakowska Fabryka wraca do muzyczno-kulturalnej działalności. 14 lutego występem Dope D.O.D. zacznie się nowy sezon koncertowy w klubie.

Coldcut fot. Ninja Tune

Klub będzie prowadzony przez dwie agencje koncertowe, specjalizujące się w znajdujących się na przeciwległych biegunach stylach muzycznych. Pierwsza z nich, Broken Music, to promotorzy, którzy działają w Fabryce od paru lat i znają doskonale potencjał, jakim klub dysponuje. Agencja specjalizuje się w imprezach promujących cały wachlarz muzyki elektronicznej i ma w CV koncerty takich artystów jak Vetentian Snares, Foreign Beggars, King Cannibal, Black Sun Empire, Beardyman czy Grubson.

Z kolei agencja Knock Out Productions kojarzona jest w Polsce głównie z promowaniem szeroko pojętej mocnej muzyki. Ale nie tylko metalowych artystów zaprasza do nas na koncerty. Agencja ściągnęła do Polski światowej sławy artystów prezentujących to, co najlepsze w metalu, czyli Megadeth, Lamb Of God, Morbid Angel, Down czy Sabaton. Z drugiej strony, miała przyjemność współpracować z tak różnymi i doskonałymi wykonawcami z innych muzycznych światów jak Chris Botti, Morrissey, Crystal Fighters, Archive czy Gackt.

Oto harmonogram potwierdzonych występów:
14 lutego - Dope D.O.D.
21 lutego - Bokka
22 lutego - Teatr Treno Della Memoria
28 lutego - Gooral
1 marca - Coldcut
8 marca - Sokół i Marysia Starosta
13 marca - Frontside, Virgin Snatch, Chainsaw
14 marca - Ania Dąbrowska
21 marca - Fisz Emade Tworzywo Sztuczne + Kim Nowak
29 marca - Architects,
5 kwietnia - Tides From Nebula
12 kwietnia - Foreign Beggars
26 kwietnia - Virus Syndicate vs Roman Boski
30 kwietnia - Cult of Luna
7 czerwca - Venetian Snares
8 października - Behemoth
9 października - Behemoth

Fabryka znajduję się na ulicy Zabłocie 23.

Udostępnij! Tweetnij!