Aktualności

31-08-2016-13:25:38

Urodzinowy teledysk Goorala

Udostępnij! Tweetnij!

Z okazji końca wakacji i swoich urodzin Gooral zaprezentował nowe nagranie, któremu towarzyszy intrygujący klipem z pięknymi krajobrazami i dziwnymi postaciami.

Gooral fot. Archiwum artysty

- W najbliższą środę tj. 31.08 mam urodziny - pisał wcześniej muzyk. - Robię sobie prezent w postaci premiery nowego klipu. Jak chcecie się dołożyć do prezentu, to go obejrzyjcie i promujcie.

Wideo powstało do utworu "Khabaya", w którym wokalnie udziela Adrianna (odpowiedzialna również za teks). Reżyserią teledysku zajęła Dorota Boruń, która również zaprojektowała niezwykłe kostiumy. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Numer "Khabaya" promuje najnowszy album Goorala o tym samym tytule. Premiera krążka planowana jest na ostatni weekend października 2016 roku.

Gooral, czyli Mateusz Górny, to muzyczny producent, któremu rozgłos przyniosło łącznie elektroniki z etniczną muzyką góralską. Tworzył z kapelą Psio Crew, by w końcu zacząć pracować na własny rachunek. Artysta może poszczycić się występami na festiwalach Sziget, Colours of Ostrava, Open'er, Przystanek Woodstock, Live Music czy Orange Warsaw Festival. Poprzedni album Goorala to "Better Place" z 2014 roku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: gooral