Aktualności

13-09-2016-14:39:25

Mary Komasa biega po Brooklynie

Udostępnij! Tweetnij!

Wzięta fotografka Paola Kudacki stworzyła teledysk Mary Komasy. Panie wybrały się na nowojorski Brooklyn.

Mary Komasa fot. Warner Music Poland

Wideo powstało do utworu "Oh Lord". Zdjęcia realizowane były na Brooklynie. Nowojorska dzielnica posłużyła jako tło dla surowej i emocjonalnie naładowanej ballady. Z uwagi na specyfikę klipu, nakręcono go z pomocą iPhone'a. Zdjęcia telefonem pozwoliły na dyskretną oraz nieingerującą w naturalne emocje realizację. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Paola i Mary poznały się w Nowym Jorku, gdzie fotografka po wysłuchaniu albumu Mary zaproponowała jej zrealizowanie klipu. Sama piosenka jest osobistą i epicką opowieścią o zemście i odkupieniu. Charakterystyczne brzmienie utworu powstało dzięki wykorzystaniu elementów muzyki filmowej, ciężkiego rocka, bluegrassu oraz nowoczesnej elektroniki.

Mary Komasa to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, instrumentalistka. Utwór "Oh Lord" pochodzi z jej debiutanckiego, imiennego albumu artystki, który ukazał się 23 marca 2015 roku. Na płycie znalazł się utwór "Lost Me", do którego powstał szeroko komentowany teledysk z udziałem Anji Rubik.

W najbliższym czasie Mary Komasa rusza w trasę koncertową. Artystkę zobaczyć będzie można w następujących miejscach:

06 października - Szczecin , Hormon
07 października - Gdańsk, Klub Żak
08 października - Ełk, ECK
09 października - Warszawa , Teatr Syrena
14 października - Wrocław , Stary Klasztor
15 października - Kraków, Centrum Dydaktyki AGHUdostępnij! Tweetnij!