Aktualności

23-09-2016-11:52:34

Kate Nash będzie wrestlerką z lat 80.

Udostępnij! Tweetnij!

Brytyjska wokalistka Kate Nash wraca, ale nie do muzyki, lecz do aktorstwa. Artystka i pięć innych aktorek dołączyło do obsady serialu "G.L.O.W." Netfliksa. Produkcja zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opowie o kobiecej lidze wrestlingu z lat 80.

Kate Nash fot. Universal Music Polska

Akcja rozgrywa się w Los Angeles. Bohaterką będzie fikcyjna postać Ruth (Alison Brie), bezrobotna aktorka, która postanawia spróbować sił w programie przedstawiającym zmagania odzianych w lycrę zapaśniczek. Britney Young sportretuje Carmen Wade, dużą dziewczynę, z dużymi marzeniami i dużym sercem, ale zerowym doświadczeniem przed kamerą. Sydelle Noel przypadnie rola zawodowej kaskaderski, która chce być kimś więcej niż dublerką.

Wokalistka Kate Nash pojawi się jako Rhonda, brytyjska modelka. Razem z nią dołączyły Britt Baron, która zagra nastoletnią uciekinierkę, Kia Stevens jako aktorka telewizyjna obsadzana wyłącznie w gościnnych występach, Jackie Tohn, która wcieli się w imprezowiczkę z Hollywood i Sunita Mani w roli studentki medycyny z hollywoodzkimi marzeniami.

Ponadto wystąpią Kimmy Gatewood i Rebekka Johnson jako Stacey i Dawn, najlepsze przyjaciółki i fryzjerki.

Wcześniej udział potwierdziła Betty Gilpin i Marc Maron, który wcieli się w główną postać męską. Aktor zagra Sama Sylvię, hollywoodzkiego filmowca, którego sława przebrzmiała. Teraz pracuje z zapaśniczkami.

Twórczyniami nowego komediowego cyklu są Liz Flahive ("Homeland") i Carly Mensch ("Orange Is the New Black"), które pełnić będą także funkcję showrunnerów.

"G.L.O.W." to skrót od Gorgeous Ladies Of Wrestling, prawdziwego telewizyjnego programu z udziałem wrestlerek. Czołówkę show można zobaczyć pod tym adresem.

Od razu zamówiono cały, składający się z 10 odcinków sezon.

Kate Nash ma na koncie platynowy, debiutancki album "Made of Bricks" (2007) oraz krążki "My Best Friend Is You" (2010) i "Girl Talk" (2013). Jej największy przebój to "Foundations".

Angielka ma już pewne doświadczenie aktorskie. Można ją było podziwiać w produkcjach "Greetings from Tim Buckley", "Syrup" i "Pokój zwierzeń".Udostępnij! Tweetnij!