Aktualności

26-09-2016-03:02:30

Jubileuszowy koncert wytwórni Nextpop

Udostępnij! Tweetnij!

Wytwórnia Nextpop, w której barwach wydaje m.in. Bokka, świętować będzie 5-lecie działalności.

Bokka fot. Archiwum zespołu

Warszawska firma wydawnicza, razem z klubem Progresja zaplanowała z okazji swojego jubileuszu szczególne wydarzenie - Showcase Nextpop, podczas którego wystąpią dwa najpopularniejsze zespoły wytwórni: Bokka i Fismoll oraz niezwykle utalentowany Milky Wishlake z gościnnym udziałem Oly. Nie zabraknie niespodzianek. Impreza odbędzie się 28 października w ramach Warsaw Music Week 2016.

Bokka to jedna z najbardziej cenionych polskich formacji na europejskiej scenie alternatywnej. Pięciu znakomitych muzyków, nieujawniających swoich personaliów. Ich koncerty to ogromna dawka psychodelii oraz rockowej i post-punkowej energii.

Fismoll jest młodym wokalistą i autorem piosenek oraz mistrzem budowania niepowtarzalnego nastroju podczas swoich występów.

Melodyjne kompozycje Milky Wishlake są połączeniem popu, elektroniki, muzyki klubowej, neo-soul i funk z elementami muzyki lat 80., 90. oraz najnowszymi trendami. Inspiruje się twórczością takich artystów i zespołów jak: Queen, Kendrick Lamar, Talk Talk.

Oly to młoda artystka o niezwykle charakterystycznym głosie i wyjątkowym instrumentarium - ukulele, kalimba, gitara elektryczna i elektronika.

Bilety: przedsprzedaż - od 49 zł, w dniu - 70 zł.
Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Bokka