Aktualności

22-10-2016-13:41:23

Asking Alexandria wracają do dawnego wokalisty

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Asking Alexandria pożegnał się z frontmanem Denisem Shaforostovem. Dobra wiadomość jest taka, że do składu wrócił poprzedni wokalista, Danny Worsnop.

Asking Alexandria fot. Archiwum Zespołu

- Rozstaliśmy się z Denisem - przyznał gitarzysta Ben Bruce. - Powodów było wiele. Streszczając, nie wyrzuciliśmy Denisa z zespołu. Po prostu przestał z nami rozmawiać.

Danny Worshop opuścił zespół w styczniu 2015 roku. Pozycję wokalisty przejął po nim właśnie Denis Shaforostov, znany już wcześniej z grup Make Me Famous czy Down & Dirty. Jedyny longplay nagrany z mającym ukraińskie pochodzenie rockmanem to "The Black" z marca 2016 roku.

Angielska metalcore'owa ekipa wcześniej zapowiedziała europejską trasę, w ramach której 28 marca 2017 roku wystąpi w warszawskiej Proximie.

Istniejąca od 2008 roku formacja Aking Alexandria proponuje słuchaczom wybuchową miksturę takich stylów jak metalcore i post hardcore, podlaną jednak dość melodyjnym i przebojowym sosem. Cechą charakterystyczną jej brzmienia jest też mieszanie bardzo mocnego, chropowatego śpiewu z partiami czystymi.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!