Aktualności

17-01-2017-00:10:33

Wokalista Asking Alexandria dużo pije i nie przepija

Udostępnij! Tweetnij!

Danny Worsnop, który od paru miesięcy znów jest frontmanem angielskiej metalcore'owej formacji Asking Alexandria, opublikował wideoklip do piosenki z solowego album. Jest w nim sporo alkoholu.

Danny Worsnop fot. Archiwum artysty

W filmiku widać Danny'ego przy barze, pochłaniającego kolejne kieliszki alkoholu w dość dużym tempie i bez przepijania. Piosenka nosi dość wymowny tytuł "Don't Overdrink It". Klip znajduje się na tej stronie.

Utwór pochodzi z solowego debiutu Worsnopa, utrzymanego w stylu outlaw country "The Long Road Home", który ukaże się 17 lutego 2017 roku. Piosenki będą opowiadać o wielu ważnych doświadczeniach Danny'ego, choćby o jego walce z uzależnieniem od alkoholu.

Tracklista płyty:
"Prozac"
"Mexico"
"I Feel Like Shit"
"Anyone But Me"
"High"
"I Got Bones"
"Quite A While"
"Don't Overdrink It"
"I'll Hold On"
"Midnight Woman"
"Same Old Ending"
"The Man"

Wcześniej album promował kawałek "Mexico". Teledysk do niego, na którym Danny dobrze się bawi w otoczeniu kumpli i seksownych dziewczyn, można zobaczyć na tej stronie.

Danny Worsnop oficjalnie powrócił do Asking Alexandria w październiku 2016 roku. Odszedł z grupy w styczniu roku 2015.

Angielska metalcore'owa ekipa wcześniej zapowiedziała europejską trasę, w ramach której 28 marca 2017 roku wystąpi w warszawskiej Proximie.

Istniejąca od 2008 roku Asking Alexandria proponuje słuchaczom wybuchową miksturę takich stylów jak metalcore i post hardcore, podlaną jednak dość melodyjnym i przebojowym sosem. Cechą charakterystyczną jej brzmienia jest też mieszanie mocnego, chropowatego śpiewu z partiami czystymi. Ostatnia płyta kapeli to "The Black" z 2016 roku.Udostępnij! Tweetnij!