Aktualności

06-02-2017-16:38:25

Wokalista Asking Alexandria łyka prozac i gra country

Udostępnij! Tweetnij!

Danny Worsnop co prawda znów jest frontmanem angielskiej metalcore'owej formacji Asking Alexandria, ale ma też czas na solową karierę. Muzyk zaprezentował nowy singel ze swej utrzymanej w stylu country płyty.

Danny Worsnop fot. Archiwum artysty

Do sieci trafiło nagranie "Prozac". Spokojny, okraszony żeńskimi chórkami numer można wraz z klipem znaleźć pod tym adresem.

Utwór pochodzi z solowego debiutu Worsnopa, "The Long Road Home", który ukaże się 17 lutego 2017 roku. Piosenki będą opowiadać o wielu ważnych doświadczeniach Danny'ego, choćby o jego walce z uzależnieniem od alkoholu oraz jednoczesnych sukcesach z Asking Alexandria.

Tracklista płyty:
"Prozac"
"Mexico"
"I Feel Like Shit"
"Anyone But Me"
"High"
"I Got Bones"
"Quite A While"
"Don't Overdrink It"
"I'll Hold On"
"Midnight Woman"
"Same Old Ending"
"The Man"

Wcześniej album promował kawałek "Mexico". Teledysk do niego, na którym Danny dobrze się bawi w otoczeniu kumpli i seksownych dziewczyn, można zobaczyć na tej stronie.

Danny Worsnop oficjalnie powrócił do Asking Alexandria w październiku 2016 roku. Odszedł z grupy w styczniu roku 2015.

Angielska metalcore'owa ekipa wcześniej zapowiedziała europejską trasę, w ramach której 28 marca 2017 roku wystąpi w warszawskiej Proximie.

Istniejąca od 2008 roku Asking Alexandria proponuje słuchaczom wybuchową miksturę takich stylów jak metalcore i post hardcore, podlaną jednak dość melodyjnym i przebojowym sosem. Cechą charakterystyczną jej brzmienia jest też mieszanie mocnego, chropowatego śpiewu z partiami czystymi. Ostatnia płyta kapeli to "The Black" z 2016 roku.Udostępnij! Tweetnij!