Aktualności

02-11-2016-17:36:00

Brodka prezentuje teledysk do Up In The Hill

Udostępnij! Tweetnij!

Brodka zaprezentowała teledysk do trzeciego singla z albumu "Clashes." Klip powstał do utworu "Up In The Hill."

Kadr z teledysku do "Up In The Hill"

Reżyserką klipu jest sama Monika Brodka. Skąd pomysł na właśnie taki scenariusz? Oto, co na jego temat powiedziała pani reżyser:

Kiedy myślałam o klipie do "Up In The Hill"  wyobrażałam sobie vintage'owe studio telewizyjne z zespołem grającym na żywo na scenie, która trochę przypomina ołtarz. Dużą inspiracją wizualną była też "Święta Góra" Jodorowskiego, jeden z moich ukochanych filmów. Ostatnia scena nakręcona z góry jest odwołaniem właśnie do tego filmu. Jest też hołd dla Queen. Klip jest zbiorem wielu inspiracji i pomieszaniem konwencji. Przede wszystkim chodziło o dobrą zabawę i dużą dawkę psychodelii.

Teledysk można oglądać pod tym adresem. Wcześniej krążek "Clashes" promowały utwory "Horses" i "Santa Muerte." Pełną rozpiskę nadchodzących koncertów Brodki można znaleźć tutaj.


Sprawdź i kup bilet:



źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: brodka