Aktualności

06-02-2017-01:37:51

Selena Gomez z pomocą Kygo

Udostępnij! Tweetnij!

Wiele wskazuje na to, że fani Seleny Gomez wkrótce będą mogli cieszyć się z nowej piosenki swojej idolki. Tak przynajmniej można wnioskować z zamieszczanych przez nią postów w social mediach.

Selena Gomez fot. Universal Music Polska

Na swoim koncie na Instagramie, dokładniej na Instagram Stories, Selena zamieściła serię krótkich klipów, na których śpiewa do piosenki w tle. Fani Amerykanki błyskawicznie odkryli, że jest to utwór "It Ain't Me", który współkomponował norweski didżej i producent Kygo, czyli naprawdę Kyrre Gorvell-Dahll. Filmiki znalazły się następnie na Twitterze fanów 24-latki i można je zobaczyć pod tym oraz pod tym linkiem.

Na razie nigdzie nie podano ewentualnej daty premiery piosenki "It Ain't Me".

Ostatnia płyta Seleny Gomez to "Revival" z 2015 roku, która zdobyła szczyt listy "Billboardu" i pokryła się w USA platyną.

Selena Gomez to jedna z największych obecnie gwiazd pop. Amerykanka sprzedała blisko 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, "Revival", miał premierę w 2015 roku. Była gwiazda stacji Disney Channel ostatnio można było ją podziwiać w komedii "Sąsiedzi 2" oraz obrazie "The Fundamentals of Caring". Zagrała też w reżyserskim debiucie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka "W niepewnym boju" ("In Dubious Battle").

Przełomem w karierze Kygo był singel "Firestone" z 2014 roku (ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy). W maju 2016 roku muzyk wydał debiutancki longplay "Cloud Nine". Tego roku wystąpił też na Open'erze.


Sprawdź i kup bilet:
Udostępnij! Tweetnij!