Aktualności

12-05-2017-06:53:07

Strach na wróble zatańczy w teledysku Take That

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Take That szykuje niepokojące wideo do singla "New Day".

Take That fot. Archiwum zespołu

Nie co dzień można oglądać tańczącego stracha na wróble. Muzycy Take That postanowili taki obrazek zamieścić w nowym teledysku. W sieci pojawiły się zdjęcia z planu, na których widać też odziane w rozmaite kostiumy postaci. W klipie pojawi się też żółty samochód. Fotki można obejrzeć pod tym adresem i tutaj.

"New Day" promuje wydaną w marcu 2017 roku płytę "Wonderland". Do współpracy nad materiałem zaangażowani byli Tony Hoffer (Beck, Supergrass, Goldfrapp), Stuart Price (Madonna, The Killers, Gwen Stefani) oraz Mark Crossy (Arctic Monkeys, The Gaslight Anthem). To drugi album zespołu w trzyosobowym składzie, który tworzą Gary Barlow, Howard Donald i Mark Owen.

Take That zaczynali jako kwintet. Grupa zawiesiła działalność w 1996 roku, niedługo po tym jak szeregi opuścił Robbie Williams. Zespół, jako kwartet, reaktywował się w 2005 roku. Williams wrócił do kolegów w 2010 roku na dwa lata. W 2014 roku z kolegami rozstał się Jason Orange.

Wśród największych hitów Take That znajdują się "Why Can't I Wake Up with You", "Pray", "Babe", "Relight My Fire" (featuring Lulu), "Sure", "Patience", "Shine", "How Deep Is Your Love" czy "Back for Good".


Sprawdź i kup bilet:



Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: take that