Aktualności

23-05-2017-18:20:11

Take That odwołują koncert w Anglii

Udostępnij! Tweetnij!

Po tragedii, do jakiej doszło po koncercie Ariany Grande w Manchesterze, zespół Take That postanowił odwołać najbliższy występ w Anglii.

Take That fot. Archiwum zespołu

Grupa miała dziś wystąpić w Echo Arenie, w Liverpoolu, ale tak się nie stanie. - Z szacunku do wszystkich dotkniętych tym potwornym zdarzeniem, do którego doszło wczoraj w Manchester Arenie, postanowiliśmy przełożyć dzisiejszy show w Liverpoolu - napisali muzycy w oświadczeniu. - Myślami i modlitwą jesteśmy z Wami.

Zespół na żywo promuje album "Wonderland", który miał premierę w marcu 2017 roku. To drugi longplay zespołu nagrany w trzyosobowym składzie, który tworzą Gary Barlow, Howard Donald i Mark Owen.

Take That zaczynali jako kwintet. Grupa zawiesiła działalność w 1996 roku, niedługo po tym jak szeregi opuścił Robbie Williams. Zespół, jako kwartet, reaktywował się w 2005 roku. Williams wrócił do kolegów w 2010 roku na dwa lata. W 2014 roku z kolegami rozstał się Jason Orange.

Wśród największych hitów Take That znajdują się "Why Can't I Wake Up with You", "Pray", "Babe", "Relight My Fire" (featuring Lulu), "Sure", "Patience", "Shine", "How Deep Is Your Love" czy "Back for Good".

22 osoby zginęły a 59 zostało rannych w wybuchu, do którego doszło w Manchester Arenie tuż po zakończeniu koncertu Ariany Grande.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: take that