Aktualności

26-05-2017-12:34:24

Optymistyczna płyta Zayna

Udostępnij! Tweetnij!

Zayn Malik, były członek One Direction, pracuje nad nową solową płytą. Dzieło ma być bardziej pogodne i dojrzałe niż poprzednik.

Zayn Malik fot. Sony Music

Kilka słów na temat następcy "Mind of Mine" ma do powiedzenia szef wytwórni RCA Records, Peter Edge. - To będzie znacznie bardziej optymistyczna rzecz, po tym jak Zayn ma za sobą trudne chwile - wyjaśnia prezes, odnosząc się do odejścia wokalisty z zespołu i rozpoczęcia samodzielnej kariery. - Słychać tam rozwój, dojrzałość.

Pierwszym zwiastunem jest wypuszczony niedawno singel "Still Got Time" z udziałem PartyNextDoora. Teledysk do piosenki, który można podsumować hasłem "sex, drugs and pop" można obejrzeć tutaj.

Zayn zdobył rozgłos za sprawą brytyjskiego "X-Factora", gdzie trafił jako solista. W trakcie programu z jego udziałem powołano do życia zespół One Direction, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Ich płyty rozeszły się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy, a trasa "Where We Are" przyniosła w 2014 roku 282 miliony dolarów zysku. W marcu 2015 roku Anglik ogłosił, iż odchodzi z One Direction. Jego solowy debiut, "Mind of Mine", trafił do sprzedaży 25 marca 2016 roku, a promował go przebój "Pillowtalk". Nagrał też z Taylor Swift utwór "I Don't Wanna Live Forever" do filmu "Ciemniejsza strona Graya".


Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Zayn