Razem czy osobno? - Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Jaślar - Żyrardów

Bilety na spektakl Razem czy osobno? - Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Jaślar - Żyrardów - 19-10-2024

Spektakl Razem czy osobno? - Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Jaślar - Żyrardów

Spektakl Razem czy osobno?

19.10.2024 19:00

Żyrardów(Mazowieckie) - Centrum Kultury CK


Kup bilet KupBilecik 19:00

Kup bilet Biletyna 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 miesięcy
Do wydarzenia 120 dni

Zapraszamy na muzyczną, komediową nowość "Razem czy osobno?" w wykonaniu znanych i uwielbianych przez Widzów Aktorek, które śpiewająco zabiorą Was w świat skomplikowanych damsko - męskich relacji. Nie zabraknie wzruszeń, miłosnych historii, tańca i różańca, ale przede wszystkim nie zabraknie emocji i …śmiechu! 


… tak to jest, gdy ona jest z Wenus, a on… z kieleckiego! Prędzej czy później dopada nas dylemat stary jak świat - na miarę szekspirowskiego "Być albo nie być?" - i wydaje się nie do rozstrzygnięcia - Razem czy osobno? Znacie odpowiedź na to pytanie? Spróbujmy jej poszukać. Znaleźć mocne "za" i skonfrontować ze zdecydowanym "przeciw." Czy to w ogóle możliwe, by kochać kogoś aż po grób? Być razem przez całe życie? Czy to możliwe, by nie mieć ani razu ochoty trzasnąć drzwiami, wylogować się lub zmienić status na wolna/y? Razem czy osobno? Wybór jest trudny. Jak mówi klasyk, są plusy dodatnie i ujemne. W doborowym towarzystwie spróbujmy rozstrzygnąć ten odwieczny dylemat. A co tam! Otwórzmy tę puszkę Pandory. Może z pomocą przyjdzie… wino, które - jak twierdzą koneserzy - nie daje wprawdzie odpowiedzi, ale przynajmniej pomaga zapomnieć pytanie. Zapraszamy. Razem. Albo osobno." Przedstawienia nie polecamy nowożeńcom i świeżo zakochanym. Ale jak tylko minie Wam ten euforyczny okres, pamiętajcie o nas. Wpadajcie. Choćby w następnym tygodniu lub po kilku miesiącach" - mówi przewrotnie twórca spektaklu Krzysztof Jaślar.


Do zobaczenia na rozśpiewanym i roztańczonym spektaklu "Razem czy osobno?"! Spektakl zawiera elementy kabaretu i stand-upu z interakcją z Widownią.

Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Jaślar
Opracowanie muzyczne: Roman Hudaszek
Akompaniament: Mateusz Dębski
Choreografia: Kris Adamski
Scenografia: Dorota Banasik
Kostiumy: Tomasz Jacyków

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl