Szemrane szlagiery międzywojnia w Izabelinie

Bilety na koncert Szemrane szlagiery międzywojnia w Izabelinie - 22-02-2019

Koncert Szemrane szlagiery międzywojnia w Izabelinie

różni wykonawcy

22.02.2019 20:00

Izabelin (Mazowieckie) - Centrum Kultury, ul. Matejki 21

67

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi
Zapraszamy w piątek 22 lutego br. na koncert pt. „Szemrane szlagiery międzywojnia”. Usłyszą Państwo warszawskie szlagiery przedwojenne, gorące tanga, apaszowskie ballady, skoczne polki i inne szemrane kawałki. Warszawskie piosenki przedwojenne do śpiewania, zakochania i wzruszeń takie jak: „Tango andrusowskie” czy „Panna Andzia ma wychodne”. Znane szlagiery i mniej znane utwory przedwojennej Warszawy przeplatane będą praską gwarą ulicznych zawadiaków.


Wykonawcy:
Olga Avigail Mieleszczuk - pieśniarka, akordeonistka, badaczka wschodnioeuropejskich tradycji muzycznych. Specjalizuje się w muzyce żydowskiej, śpiewa w jidysz i po hebrajsku. Występuje na prestiżowych scenach i festiwalach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Izraelu.


Grzegorz Bożewicz - jeden z nielicznych wirtuozów bandoneonu w Polsce, ale również akordeonista, pianista, kompozytor. Utalentowany, wszechstronny artysta, współtwórca i członek wielu projektów m. in. Tango Attack, Jidisze Tango. Doceniany interpretator muzyki argentyńskiej, greckiej, irlandzkiej, francuskiej jak również barokowej i współczesnej.

Zapraszamy na koncert różni wykonawcy w Izabelinie
Koncert odbędzie się w/na Centrum Kultury przy ul. Matejki 21.