TRIBUTE TO SOUL WOMAN: The Soul of Woman we Wrocławiu

Bilety na koncert TRIBUTE TO SOUL WOMAN: The Soul of Woman we Wrocławiu - 23-05-2019

Koncert TRIBUTE TO SOUL WOMAN: The Soul of Woman we Wrocławiu

różni wykonawcy

23.05.2019 20:00

Wrocław (Dolnośląskie) - Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


The Soul Of Woman - Tribute to Soul Woman w Starym Klasztorze!

 

Klub Stary Klasztor zaprasza 23 maja na premierowy koncert projektu "The Soul Of Woman - Tribute to Soul Woman".

Na Letniej Scenie na Dziedzińcu Starego Klasztoru najlepsze utwory soulowych wokalistek zaprezentuje The Missing Part, który tworzą Natalia Kwiatkowska  - najlepsza bluesowa wokalistka w kraju 2015, 2016 i 2018 wg czytelników magazynu " Twój Blues" oraz gitarzysta Robert Kapkowski.

Oboje są członkami zespołu Cheap Tobacco- nominowanego do Fryderyków 2019 za album "Szum", który ma na koncie wiele sukcesów, m.in. 15 nagród Grand Prix , oraz koncerty na większości najważniejszych około- bluesowych festiwali w Polsce oraz za granicą. Zagrali koncert w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce, występowali w DDTVN, Halo Polonia i innych. "Teraz Rock" okrzyknął ich "nadzieją roku" 2019.

 

Rewelacyjny kontakt z publicznością i interakcja to jedna z wielu zalet cechujących duet The Missing Part.  Lekkość i radość muzyczna, to coś, co urzeka i zapada w pamięć.

Repertuar koncertu składać się będzie z utworów najwspanialszych wokalistek soulowych, takich jak Aretha Franklin, Etta James, Amy Winehouse, Alicia Keys, Lianne La Havas.


Galerie