Maluma - 11:11 World Tour w Krakowie

Bilety na koncert Maluma - 11:11 World Tour w Krakowie - 28-02-2020

Koncert Maluma - 11:11 World Tour w Krakowie

Maluma

28.02.2020 20:00

Kraków(Małopolskie) - Tauron Arena Kraków


Maluma – 11:11 World Tour – TAURON ARENA, Krakow

11:11 World Tour 2020: Maluma powraca do Polski po wyprzedanym koncercie w 2019 roku!

Zdobywca latynoskiej wersji nagrody Grammy (Latin Grammy Awards) - Maluma zagra ponownie w Polsce, tym razem w krakowskiej Tauron Arenie.

Już 28 lutego, polscy fani po raz kolejny będą mieć przyjemność usłyszeć na żywo znaną już na całym świecie muzykę kolumbijskiego wykonawcy. Po ponad 105 koncertach, zagranych w

Ameryce, Europie czy Izraelu, Maluma wraca do Polski, by znów zachwycić polską publiczność. Na koncert Malumy poprzedniego lata w gdańskiej Ergo Arenie wszystkie bilety zostały wyprzedane.

Hity takie jak «Felizes Los 4», «Chantaje» we współpracy z Shakirą czy «Medellin» z Madonną pomogły 25-letniemu artyście zyskać ogromną popularność w tak młodym wieku. Także media społecznościowe pokochały Malumę, którego Instagram liczy już 46 milionów obserwujących. W aplikacji Spotify jego utwory odtwarzane są około 27 milionów razy w miesiącu, co sprawiło, że w 2018 roku piosenkarz znalazł się w pierwszej piątce najczęściej odtwarzanych artystów. Wykonawca piosenki «Mala Mia» już 15 razy trafiał ze swoimi utworami do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych hitów listy Latin Airplay Charts magazynu Billboard.

Maluma zapisał się w historii przemysłu muzycznego jako pierwszy latynoski piosenkarz wykonujący utwór całkowicie w języku hiszpańskim na gali rozdania nagród MTV Music Awards w 2018 roku. Z każdym kolejnym utworem udowadnia, że jest artystą wielkiego formatu. Pokochał go świat, pokochała go Polska. Już niebawem, bo 28 lutego 2020 roku, polscy fani znów będą mogli gościć Malumę, tym razem w Tauron Arenie Kraków.