Doda z Orkiestrą w Szczecinie

Bilety na koncert Doda z Orkiestrą w Szczecinie - 13-11-2021

Koncert Doda z Orkiestrą w Szczecinie

Doda

13.11.2021 19:00

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie


NOWY TERMIN: 13 LISTOPADA 2021. BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ. ZWROT BILETÓW MOŻLIWY DO 30 CZERWCA 2021 - PROSIMY O KONTAKT MAILOWY POSIADACZY BILETÓW TRADYCYJNYCH.


Koncert jednej z najbardziej ekscentrycznych gwiazd na polskiej scenie muzycznej i orkiestra? – TAK !!


W najnowszym wyjątkowym projekcie muzycznym, zobaczymy i usłyszymy Dodę w pełnych rozmachu aranżacjach  znanych przebojów zagranych z Łódzką Orkiestrę Filmową pod batutą Piotra Piątkowskiego
Obok autorskiego repertuaru Dody, usłyszycie Państwo  przeboje Maanamu, Maryli Rodowicz, Anny Marii Jopek czy z musicalu Metro.
Kierownikiem muzycznym całości jest wspaniały kompozytor i aranżer Wojciech Zieliński, który stworzył aranżacje do ok. 1600 piosenek z repertuaru najwybitniejszych gwiazd polskiej sceny, pracując również przy bestsellerowych musicalach i realizacjach teatralnych.
„DODA z Orkiestrą" to wspaniały muzyczny spektakl, piękne kreacje, odrobina humoru i świetny kontakt z publicznością .
Koncert Dody z orkiestrą – to będzie bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie w 2019 roku,  które pokaże kolejne, kto wie – może najbardziej niesamowite oblicze Dody.  Niepokornej, ale i niezwykle wrażliwej artystki i utalentowanej wokalistki.Powiązane